Merhaba arkadaşlar oldum olası her oyunda okçu karaktere karşı aşırı bi sempatim vardı ve srodaki bow skilleride benim iştahımı kabartıyo :)
Şimdi ben aklımca bi build düşündüm ama uygulamadan önce bilgili kişilere danışmak istiyorum.

Karakterim full int olucak sabrımın yettiği yere kadar farm yapıcam ve dual imbue olarak cold ve lighting'i düşündüm.
Cold çoğu zaman özellikle farm yaparken çok kullanışlı pvpde deneme şansım olmadı.
Lighting ise bi yıl önce birinden duymuştum düşman şok etkisine girdiğinde magic attack ile verdiğimiz damageler atıyormuş diye. (bu arada bu doğrumudur onada cevap verirseniz sevinirim)
Onun dışında fire'ı açıp açmamakta kararsızım burdada sizin fikrinizi almak istiyorum fire yerine başka birşeye yönlendirirmisiniz yoksa imbue olarak fire'mı dersiniz benim için büyük merak konusu :)

Ve son olarak bi sorum daha olucak. Bana bu char pvp olmasa bile ne yapabilir onu söylerseniz çok minnettar olurum.
Şimdiden teşekkürler.

bahrey

Full intle bişey yapamazsın çinkü;
Wizardlar var unique kesemezsin,pwp yapamazsın snow bile bitmeden ölme ihtimalin çok yüksek.
Onun yerine Full str fire force bow aç pwpde iyi olursun.Unique kesemezsin ama.Unique keseceksen wizard ac.

bahrey demiş ki:
Full intle bişey yapamazsın çinkü;
Wizardlar var unique kesemezsin,pwp yapamazsın snow bile bitmeden ölme ihtimalin çok yüksek.
Onun yerine Full str fire force bow aç pwpde iyi olursun.Unique kesemezsin ama.Unique keseceksen wizard ac.
iSro ile kariştirdin galiba burasi Ecsro :roll:

@bahrey
@Gnome

ikinizede teşekkürler :) ama sizce ne bileyim unique felan kesemezmi ve şu lighting imbue aklıma takıldı o konuda bi bilginiz varmı? ayrıca keşke snow shield olsa ama yok işte :)

Kardeşim ben full int bow Kastım . Int Bowun En Onemli silahı Damage dir . Her zaman Yeterince yuksek Vurması Gerekir . PvP de Kendi savunması Saldırısı Olur . iSro da Arrow combo ile adamı teptirme açılıyodu . Sana Onerim Light Fire Pacheon acman . Sarı Okla ve Nukelerle Yeteri Kadar damage Vurucaksın . Cold Acmada Israrlıysan şunu bilmelisin . Rakibi Yavaşlatırsın sadece . Ama O vurucaksa Gene Sana Tek Atar . +Fire el yakma İle damgen Katlanıcaktır .

Yukarı Alt