80 Lv Bowum var Full Str dir
Skiller;
Bow=80 de
cold=71 İmbue
Force=69
Light=30
Bu yapılandırma nsl Yani 90da işe yararmı
Bow90 cold90 force90 olurmu suan chardan cok memnunum

Absence

Ben fire kullanıyorum da cold nasıl olur bir fikrim yok sen memnunsan devam et

kardeşim sen Bow90 cold90 yerine fire90 yap bide force90 yap char ölümsüz olur

ama baya uraşman gerekir şimdiden kolay gelsin

Absence

kral01 demiş ki:
kardeşim sen Bow90 cold90 yerine fire90 yap bide force90 yap char ölümsüz olur

ama baya uraşman gerekir şimdiden kolay gelsin

0 dan 90 Fire yapmak uuuuuuuuuuu çok zor bir iş
Hiç olmadı 30 dan light ı yükselt dicem ama sen beğeniyor isen charını kalsın elleme

Geçenlerde bu yapılandırma benimde aklıma geldi.Pwp için çok yararlı bi çar olabilir gibi gelio bana çünkü force+cold imbue nin dondurma gibi özellikleri bizim için avantaj yaratıyor.Bu yapılandırma ile damagalerin azalacak ama para ile onunda çözümü var pre plus + devil sprit ile damage sorununuda çözersin.Güzel bi çar olur inş..

Set garment olcak..

talip123 demiş ki:
Geçenlerde bu yapılandırma benimde aklıma geldi.Pwp için çok yararlı bi çar olabilir gibi gelio bana çünkü force+cold imbue nin dondurma gibi özellikleri bizim için avantaj yaratıyor.Bu yapılandırma ile damagalerin azalacak ama para ile onunda çözümü var pre plus + devil sprit ile damage sorununuda çözersin.Güzel bi çar olur inş..

Set garment olcak..
Teşekkürler Hepinize Gercekten Pvp Lerde Cok iyi Bir Char Kullanmanızı Tavsiye ederim Char COk iyi olursa Rehber Hazırlamayı Düşünüyorum
Set Tabikide Garment :D

Tuborg demiş ki:
talip123 demiş ki:

Set garment olcak..
Teşekkürler Hepinize Gercekten Pvp Lerde Cok iyi Bir Char Kullanmanızı Tavsiye ederim Char COk iyi olursa Rehber Hazırlamayı Düşünüyorum
Set Tabikide Garment :D
Rehberini bekliyoruz :coffee:

Yukarı Alt