Server
Assos
Takımı
Besiktas
Aynı yapılandırmadan kasıyorum bende, eventlere bi gidiyorum 20-25 ticket toplayıp geliyorum.. 3 wizard 1 str bow anca yatırıyordu son eventte :lol:

Eski zamanda bir taktik vardı....
Bowman Ghost Walk ile ışınlanır kaça kaça vururdu..
Şimdi Light benim için o kadar cazip değil.. Cold sağlam oluyor.Bende günlerdir Light kapatıp Cold mu açsam diyordum.Sanırım çööyle yapacağım.

FataleBower demiş ki:
Eski zamanda bir taktik vardı....
Bowman Ghost Walk ile ışınlanır kaça kaça vururdu..
Şimdi Light benim için o kadar cazip değil.. Cold sağlam oluyor.Bende günlerdir Light kapatıp Cold mu açsam diyordum.Sanırım çööyle yapacağım.
pvpde fire/cold/bow çok etkili, ancak lightning kadar keyifli değil..

canım azalınca kb yapar hemen uzağa ışınlanır fire wall açardım, çok özlüyorum light/fire/bow olduğum zamanları :mrgreen:

Yukie

Force pek o kadar abartıldığı kadar müthiş değil. En önemli noktasını söylemek gerekirse, bow saldırılarına göre force debufları oldukça kısa oluyor. Buda zorluk çıkarmıyor değil elbette, aynı zamanda "resist" olmasıyla (özellikle düşmanınızda "Holy Spell varsa") force mastery'den hiç faydalanamamanıza kadar yol gösterir.

Atack istiyorsan, pancheon-fire-lightning
defans istiyorsan, pancheon-fire-cold

Daha alternatif öneremiyorum.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
YouForKilleD demiş ki:
Eed öle force hiç gerek yok.Sen cold+fire+light yap
Cold - Fire - Light mı ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Valla iyi güldüm lakin şaşırdın diye düşünüyorum dalga amaçlı değil :muck:

EliteTurk

Aileden
Ben Neptune serverında Fire-Force-Pacheon 101 Lvl FF charım var Lvl imdeki Chenise charları kesiyorum Blade de dahil 16 saniye pil içerken statüsleri ver alayına gider fakat en çok Force Bow u Wariorlar zorluyor kesinlikle adam gibi bir Armor set yapman lazım Wariorlara karşı Fire Wall da kesinlikle açmalısın fakat iyi bir Wariorla anca Chenise Bow cu char kafa kafaya kalıyor kesemiyorsun sırf bu sebepden dolayı bir Warior-Cleric SP charı kasıyorum ,sağlamlık istiyorsan Cold kal eyer fantastic takılmak istiyorsan Force ol derim karar senin. :wink1:

LegendMaster demiş ki:
Ben Neptune serverında Fire-Force-Pacheon 101 Lvl FF charım var Lvl imdeki Chenise charları kesiyorum Blade de dahil 16 saniye pil içerken statüsleri ver alayına gider fakat en çok Force Bow u Wariorlar zorluyor kesinlikle adam gibi bir Armor set yapman lazım Wariorlara karşı Fire Wall da kesinlikle açmalısın fakat iyi bir Wariorla anca Chenise Bow cu char kafa kafaya kalıyor kesemiyorsun sırf bu sebepden dolayı bir Warior-Cleric SP charı kasıyorum ,sağlamlık istiyorsan Cold kal eyer fantastic takılmak istiyorsan Force ol derim karar senin. :wink1:
:thumbsup: :thumbsup:

Yukie demiş ki:
Force pek o kadar abartıldığı kadar müthiş değil. En önemli noktasını söylemek gerekirse, bow saldırılarına göre force debufları oldukça kısa oluyor. Buda zorluk çıkarmıyor değil elbette, aynı zamanda "resist" olmasıyla (özellikle düşmanınızda "Holy Spell varsa") force mastery'den hiç faydalanamamanıza kadar yol gösterir.

Atack istiyorsan, pancheon-fire-lightning
defans istiyorsan, pancheon-fire-cold

Daha alternatif öneremiyorum.
:headbang:

EliteTurk demiş ki:
:thumbsup:

Yukarı Alt