boo

rank8
Sniker demiş ki:
Cevabını hemen vereyim.
Glavie kullanmasını bilen kesinlikle kazanır.Heleki karşındaki adam habire knock back kullanıyorsa kesinlikle alırsın uçarı kaçarı yok.Ben sana bi force glavie olarak söylüyorum bow charların sadece 1 stunluk ömrü var ve ortalıkda yüzük olmadığı için çok rahat stun atıyorsun.Bow charlarla kapışırken hp 20k nın altına çok nadir düşüyor :P
Kullanacağın skiller: eğer karşındaki elemanın yüzükleri iyi baktınki stun olmuyor fazla windless vuracaksın.Yok yüzükleri kötü bunun stun oluyor rahatlıkla diyorsan soul emperor devam ediceksin.Ayrıca knock back skillinini kesinlikle kullanmıcaksın.Charını oynamasını bilen bir glavier ghost spearın son vuruş olduğunu bilir.Özellikle stundan sonra windless+ghost spear çok seri olduğundan çok ideal bir bitiricidir.Artık pvp yaparak tecrübelerini geliştirebilirsin.Glavier bi nevi tahmin charıdır.Çok hızlı düşünmen ve ghost spearı en iyi şekilde kullanman gerekir yoksa düşmanına çok büyük bir avantaj sağlarsın.Kullandıkça geliştirebilirsin.
Ayrıca +7 weapon olduğunu düşününce glaviede muazzam miktarda atack farkı olduğunu görüceksin.Bu da glavierin şansını artıran diğer bir faktör.Hadi kolay gelsin :muck:
ben de eski bi glavie kullanıcısı olarak tamamen katılıyorum. farkında olmadan bunları yapmışım ama çok güzel ayırt edip yazabilmişsin. başka söyleyecek bişey bulamıyorum :)

MassiveAttack demiş ki:
Karşına sağlam bir bowcu çıkmamış ve hiç crit yememişsin sanırım. Stun bowdada var..
karşısına sağlam bi okçu çıkmasıyla alakası yok. sadece güzel güzel taktikler vermiş. hiçbi bowa yenilmicektir bu char dememiş....ayrıca bowun 1 tane stun skili var ve o da %10.... her neyse gene de güzel bi açıklama olmuş Sniker...

Prestij demiş ki:
Aslında hepimizin bildiği ama bir türlü anımsamak istediği bir gerçeğin tartışması bu. Klasik olacak ama en güçlü char diye birşey yoktur. En güçlü guild, en güçlü union vardır bu oyunun temelinde. Kişisel düşünürsek biz türkler olarak bu oyunu, hep tek başımıza kral olmak istersek kesinlikle her zaman kaybederiz. Her char alanına göre güçlüdür. Gücün sınırını belirlemekse kullanıcısına düşer.
:thumbsup:

Yukarı Alt