Merhaba bladen bowa geçtim kasılması kolay diye fakat bi arakdaşın tavsiyesi ile Full int yaptım charı yeni çıkan scroll ile acaba hatamı yaptım çoğunluk str diyor ama hızlı kasılmasını istiyorum charı malum chinler yavaş
Hangi skilleri önerirsiniz artık iş işten geçti ama

bendede vardı ful ınt bov stal carı acmısdım eskıden arada kasa kasa 110 lvl oldu. ne diyeyim hayırlı olsun elbisen kesinlikle armor olması lazım ful ınt oldugun ıcın mag defansın yeterınce var ama ph defans lazım sana oda armordan gelecek, sikillere gelince pacheon zaten var cold kesin olacak snov sheld ve ph defans için, asıl mesele lıgtmı firemi forcemi int çarda force kullanmadım str de kullandım onu bilmem ama int bovda ligtde firede degiştirdim denedim, asıl meseleye gelelim sanılıyorki int olunca stafcı gibi çok vuracak hayır vurmuyor (nüker haricinde) niyemi biz pacheon sikilini actıkca ph atagıda artırıyor mag atagı artırmıyor bu çok önemli str ile karşılaştıralım hem pacheon hemde strden gelenlerle ph atak diyelim 8000 mag atak 3000 gibi bişey olur, ful intde ise pacheondan gelen ve intden gelenlerle ortalama ph atak 6500 mag atak 6500 gibi bişey oluyor. bu int çara kim gelirse gelsin eşit derecede vurur gibi bir mana çıkarıyor, pvp de olsun kasarken olsun hiç arketmez str bovdan az bişey fazla vuruyor ama herkese her canavara aynı seviyede vuruyor, pvp yapıyoz diyelim adam garment giysede armor giysede farketmiyor yani, ama str bovda farkeder str bov karşıdakinin mag defansı veya ph defansına göre değişir vuruşu. bu nedenle ben çok çok vurayım defans önemli değil dersen ligt fire, yok benim defansım baya iyi olsun hemen yatmasın dersen cold fire, ikisinin arası olsun dersen cold ligt uygun olur. ben lighti tavsiye etmem pek randıman alamadım nüker çar yapmıyoruz int bov yapıyoruz fark burda PACHEONDAN gelen PH ATAK gücüde var sırf mag atak yapmıyor. benim kanaatim çin çar nüker haricinde int ezik oluyor çin çar ful str olmalı, bu arada ben ful int bovumu uzun zaman önce svord shelde çevirdim bir sinirle snov kapandımı kaçacak yer arıyodum pvp ve sp kasarken tieflere karşı ama normal kasarken hiçbir sorun yaşamazsın. taviseym armor item cold fire sikildir.

Cold olursa force olmaz bro forceyi debuf için kullanamak saçma olur onun yerine light olup %19 daha fazla vurabilirsin. Fire olursa wall olur ve mag defansıda biraz artar ama nuke atmayacağı için bence light daha iyi olur. Tabi ilerde tekrar strye çevireceksen fire yap.

Yukarı Alt