Arkadaşlar bence o sorunun sebebi,bilgisayarınızın sro ve botu aynı anda kaldıracak kapatiseye sahip olmamasından kaynaklanıyor.

silkroad yaklaşık olarak 700 mb ram ile çalışıyor,buna ilaveten botu da eklerseniz en az 1 gb ram gerekli.Ekran kartınızın en kötü ihtimalle 256'lık olması da etkiler.

brader pc le ne alakası war . loaderla ben 3 tane açıorm . yine oyanıor. b0ta auto training diyince kasıor. demiyince duruor.

A.T.P demiş ki:
Arkadaşlar bence o sorunun sebebi,bilgisayarınızın sro ve botu aynı anda kaldıracak kapatiseye sahip olmamasından kaynaklanıyor.

silkroad yaklaşık olarak 700 mb ram ile çalışıyor,buna ilaveten botu da eklerseniz en az 1 gb ram gerekli.Ekran kartınızın en kötü ihtimalle 256'lık olması da etkiler.
arkadaslar ben daha oncede isroot kulanıyodum hıc boyle bırsey yapmıyodu aynısını bır kere daha yapmnıstı baska bır sro bot kulandım duzeldı fakat bu upload tan sonra gelen yenı bot a aynısnı yapıo kosarken yada Town da pot falan alırken bısey yok sadec sıkıl kulanırken donuyo acab bu nedendır bılgısayarımdan oldugunu sanmıyorum uzun suredır bot kulanıyorum ve pc 1024 ram 256 ekran kartı var

yha aynen çıldırtıcak kasarken lvl düşüyodum tiketle nasıl iş anlamadım herşey güzel autoya basıp vuruşları yapaken aşırı şekilde kasıyorr HElPPPPPP sorunu çözen varda yardım he bu arada 1.85 den sonraki versiyonlarda oldu ondna önce hiç bi şey yoktu

ewt yaaaaa olmuyo olmuyo olmuo sanırım pclerimizden oluyo sorunu olmayan biri pc özelliklerini yazabilir mi acaba

Bu ne saçma hayat
bu ne dingil hayat
bu ne kopuk hayat
bu ne manyak yaşam tarzı
Bu ne b.k tan bot versiyonu.
2 gündür kasamıyorum yawwww.

ya bu olcak gibi durmuyor anlamıyorum ama işlemcinin ço iyi olması gekiyor ama bu hata olan pclerin hepsi celeron:S intelde veya amd de yapmıyo sanırım :S:S

ewt beyler bilgisayarcıya sordum işlemciden dedi herkes işlemci değiştirsin saygılar başka care yoq malesef

olurmu yaw celeron la alakası olmas bence sro çalışıyoda botmu çalışmıyacak olsa olsa ramden olur bu durum yaw bu adamlarda nie 1.85 gibi sürüm yapmıolar

belkide bilerek böyle devam ettiler celeron istemıolardır :)çnkü auyota bastıktan sonra pc felç kendinden geçio işlemci kullanımı yüzde 100 oluyor gerçi diğer işlemlerde yavaşlamıyor ama oyun tahamül edilemicek şekilde donuyor ki normalde 2-3 char açabiliorum kasmadan

HElpMe YHa:D PLs İŞlemCi mi DğeişCEs İLLa olaya bak ya bu botu yapanlar ne mantıkla çalşıor Acaba:S

Yukarı Alt