ilk önce herkese slm arkadaşlar benim sorunum sroyo giriyor girdikten sonra home tuşundan bot penceresini açıyorum skill pencerisine geldiğimde tıkladığımda hiç bir skill gözükmüyor 2kere girdim ikisindede skiller gözükmüyordu yardım edermisiniz ? lütfen

oguzemre95 demiş ki:
ilk önce herkese slm arkadaşlar benim sorunum sroyo giriyor girdikten sonra home tuşundan bot penceresini açıyorum skill pencerisine geldiğimde tıkladığımda hiç bir skill gözükmüyor 2kere girdim ikisindede skiller gözükmüyordu yardım edermisiniz ? lütfen
DEDİKLERİMİ HARFİYEN UYGULA SİMDİ BOT LA OYUNA GİRMEDEN ÖNCE !!!!
1.CHARGE Yİ ÇALISTIR CHARGE BÖLÜMÜNÜ SEÇ.
2.TO BACK UP YAZAN YAZIYI İŞARETLEME!!!(NOT:BANA İŞARETLE DEDİLER BENDE SKİLLERİ GÖREMEDİM)
3.BOT ACCOUNT UNU YAZ ALTINDAKİNE AYNISINI YAZ SAĞ TARFTAKİNE BOT UNUN ŞİFRESİNİ YAZ.
4.LOGIN DE LOGIN SUCCESED DEMESİ LAZIM DEDİYSE CHECK REMAİN CREDİTS E TIKLA.
5.SANA NE KADAR KREDİNİN BULUNDUĞUNU GÖSTERİR.
6.SİMDİ CHARGEYİ KAPAT BOT LA OYUNA GİR.HOME A BAS BOT LOGIN YAP.
7.ŞİMDİ BAK BAKİM SKİLLER GÖRÜNÜYOR MU?BEN BÖYLE YAPTMISTIM DİKKKAT!!!!!(HER BOT LA OYUNA GİRMEDEN ÖNCE DEDİKLERİMİ YAP)
8.SEN ELE ÇİFT TIKLADIĞINDA CLİENT İ SEÇTİĞİNE EMİN OL YANİ KONTROL ET BİŞEY DAHA ARKADASLARINDA DEDİĞİ GİBİ www.bot369.com DAN YENİ CLİENT İ FELAN İNDİR BELKİ O YÜZDENDİR.SEN BU DEDİKLERİMİ YAP BANA CEWAP AT BİDE BUNLARI YAPMADAN ÖNCE PC NE Bİ RESET AT BAKİM.
popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn

Allah senden razı olsun walla iyi çözmüşsün sorunu helal ne diyiyim taa 3 sene önceki yardımın şimdi işime yaradı:)) ne belaydı yaw:D:D

Yukarı Alt