merhaba vede iyi akşamlar;
Ben ilk defa Bot kullaniyorum Çoğu ayarları yaptim ve Kredi satın aldım (Orjinal sitesinde 90 kredi 180 Saat demek) ben 200 kredi aldim ,sp farm için botu açtım ve 5 saat sonra geri geldiğimde 194 Kredi kaldi diyor 6 kredi birden yemiş (12 Saat demek)
Bu problemde benden başka şikayeti olan varmi ?,veya çözüm yolunu bilen varmi ?

teşekkürler .

eger böyle ince hesaplar yapacaksan bırak elle kas sen ne gerek var bota 1 credı ıcın baslık acıyon yanlıs bakmısındır o 6 saattir isro kazıklamaz kolay kolay :?!!!

ben daha öncede demistim bu tür bi sikayete bulundum ama bende anlamadım
niye oluyor kazık atıyolar sanki isro joymaxı kazıklamıyor :lolmuch: Cool

crazy_bay demiş ki:
eger böyle ince hesaplar yapacaksan bırak elle kas sen ne gerek var bota 1 credı ıcın baslık acıyon yanlıs bakmısındır o 6 saattir isro kazıklamaz kolay kolay :?!!!
Sana göre ince hesap galiba ,Git 24YTL para ver 200 kredi için ama 400 saat değilde 200 saat kullan kullanacaksin ,gel biz bu 200'i saat nedemek hesaplayalim
1- 200 saat demek 12 YTL zarar demek yani 1 (12 saat calisiyorsan) gün boşa çalışma demek (YTL para anlaminda diyoru)
2- 200 saat demek günde 12 saat bot'a kasarsan 16 gün demek ,24 saat kasarsan 8 gün demek

sence neresi ince hesap bunu anlatabilirmisin ?, ben bunu eglence icin oynuyorum ve eglencem icin 12 ytl'yi bir kahvede oturup arkadaslarinla 3 tur okey cevirmisin ha bunu oynamisim,

şifreni değiştirmeni öneririm. ortak id ile kullanan biri olabilir.ve yüksek ihtimalde budur.şöylede olabiliyor yani şükredici olmak lazım. alıyosun 100 kredi 2 gün aksıyosun 0 kredi kalıyor. adama anlatana kadar göbeğim çatladı 2 gün önce aldım hiç kapatmadığımı farz etsek ki değil, 48 saat kullanmışşımdır nerde bizim 52 kredi dedim. sonunda derdimizi anladılar 100 kredi gönderdiler.Meğer benim kart id sini başkasına satmışlar. onu nasıl anladın diyeceksin. ben şu accounta yükledim diyorum adam hayır şu id ye yüklenmiş diyor. en son çözdü işi sneinkide öyle olabilir hatta hiç kullanmadanda eksilebilir. başkasınada sattılarsa kardeş kardeş kullanırsınız :lolmuch:

demos demiş ki:
crazy_bay demiş ki:
Sana göre ince hesap galiba ,Git 24YTL para ver 200 kredi için ama 400 saat değilde 200 saat kullan kullanacaksin ,gel biz bu 200'i saat nedemek hesaplayalim
1- 200 saat demek 12 YTL zarar demek yani 1 (12 saat calisiyorsan) gün boşa çalışma demek (YTL para anlaminda diyoru)
2- 200 saat demek günde 12 saat bot'a kasarsan 16 gün demek ,24 saat kasarsan 8 gün demek

sence neresi ince hesap bunu anlatabilirmisin ?, ben bunu eglence icin oynuyorum ve eglencem icin 12 ytl'yi bir kahvede oturup arkadaslarinla 3 tur okey cevirmisin ha bunu oynamisim,
tamam neyse sen haklısın özür dilerim

kardes senın hatan var baq bu konuda

Sen 100 credı alıyorsun 100 credı demek 200 saat demek sana 194 saatın kaldıgını soluyorsa sen ın zaten 6 saat kullanıdıgını soluyor sende 5 saat demıssın zaten

Yukarı Alt