beyler ben botla oyuna girdigimde ayarlarını yapmıstım ve oyundan cıktım her oyuna girince ayarları tekrar yapıyom :cry: vede auto tranin bazen gözükmüyor en menli sorun ise npc lerde taklılıyor :!: yardım lütfen ....

Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
madrox demiş ki:
beyler ben botla oyuna girdigimde ayarlarını yapmıstım ve oyundan cıktım her oyuna girince ayarları tekrar yapıyom :cry: vede auto tranin bazen gözükmüyor en menli sorun ise npc lerde taklılıyor :!: yardım lütfen ....
Save bot account seçeneğini işaretlersen bot ayarlarını sürekli yapmaktan kurtulursun..auto traninig giderken Connect to backup server işaretli ise işaretini kaldır öyle dene,buda çözüm olmazsa pc yi bir kaç gün geri çek..
Npc sorununda ise ekran çöznürlüğünü 1024x768 olrak ayarla pc we oyun ekran ayarlarının aynı olmasına dikkat et arkadaşım.. :P
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
pessimistt demiş ki:
madrox demiş ki:
Save bot account seçeneğini işaretlersen bot ayarlarını sürekli yapmaktan kurtulursun..auto traninig giderken Connect to backup server işaretli ise işaretini kaldır öyle dene,buda çözüm olmazsa pc yi bir kaç gün geri çek..
Npc sorununda ise ekran çöznürlüğünü 1024x768 olrak ayarla pc we oyun ekran ayarlarının aynı olmasına dikkat et arkadaşım.. :P
- Resim Silinmiş.
cok saol kardes deniyecem ....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
* Save bot account
*Connect to backup server
Seçeneklerine Tıkla

Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
A.T.P demiş ki:
pessimistt demiş ki:
madrox demiş ki:
cok saol kardes deniyecem ....
rica ederim ne demk ?!!!!!!...
pessimistt ellerine sağlık güzelim.Benim yokluğumu aratmıyosun, öpüyorum seni. ?!!!!!!...
Gereken yerde, gereken şekilde verdiğin cevaplar için sana çok teşekkür ederim.
?!!!!!!!
bunları duymak hepsinden güzel..birilerini mutlu edebiliyorsak ne mutlu..bu güzel yorum için ben teşekkür ederim.. ?!!!!!!...

Yukarı Alt