Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Merhaba.
Arkadaşlar goruyoruz okan abi ye eksik bilgiler gelıyor.Bir sürü gereksiz pm ler gelıyor.
Bence charseller gibi bir duzenleme yapıp bılgılerı eksıksız yollayalım.Eger eksık varsa gıtmesın.Vede Sayfanın altına not ekleme bolumu olsun.Misal okan abinin bir baska hesabına gıtsın bılgıler okan abı onlıne oldugunda pm yagmasın ^^

form işi çok önceden düşünüldü ama kısa vadede çözüm gibi görünsede her ihtimalde yine spam yağacak yine spam yağacak şimdilik sistemimiz işliyor , olağanüstü durumlar harici 48 saatte işlemleri halletmiş oluyoruz bu yüzden şimdilik değişikliğe gerek duymuyoruz :thumbsup:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Espio demiş ki:
form işi çok önceden düşünüldü ama kısa vadede çözüm gibi görünsede her ihtimalde yine spam yağacak yine spam yağacak şimdilik sistemimiz işliyor , olağanüstü durumlar harici 48 saatte işlemleri halletmiş oluyoruz bu yüzden şimdilik değişikliğe gerek duymuyoruz :thumbsup:
Suan sıstem bence biraz yavaş.Suc okan abide degil.Satış konusunda sadece o yetkılı dıye bılıyorum. Okan abi ne yapsın 1500 tane musterı 10000 tane mesaj atmıs . Mısal sımdı dıger sıteler canlı destek verdıgı ıcın 5 dk da halledıyor.Ama Okan abiye gelen pm sırası soyle

Okan abi para yatırdım ıste ...

okan abi ordamısın

okan abi 2 saat oldu nerdesın

Uslup degısıyor: okan bey 1 gundur beklıyoruz. Vermeyeceksenız soyleyın ;

Sımdı bunu yazan zeki arkadaslar kendi akıllarınca sanıyorlarkı okan abi onun mesajlarını okuyor ancak zevk olsun dıye vermıyor.1500 kısı boyle yazınca butun hesap bılgılerı taa en ust mesaj larda kalıyor.Okan abi onları arıyor arıyor Insanlık halı belkı bır ıkı tanesı gozden kacabılıyor.Sonra bulamadıgı ıcın halıyle sbot vermıyor.Sonra suclunun okan abi oldugunu dusunen ve bos yere 1000 tane mesaj atıp sonunu hazırlayan sahıs okan abi 2 ay once para yatırdım s bot'um nerde ;
Canım yolla bılgılerı
okan abi yollamıstım
Okan abi yine arıyor bulamıyor bir daha yolla diyor ;

Yani arkadaslar Okan abiye gereksiz birşey satın aldıgınızda ordamısınız dıye attıgınız her mesaj sızın sonunuzu getırıyor .Bakın Sıtemanager ne demıs max. 48 saat ( olagan ustu durum yoksa)
sen 15 dk da bır pm attıgın ıcın bılgılerın taa gıdıyor en sona
Bu yuzden pm ' i kesin.Okan abi iyi dayanıyor.Ben okan abinin yerinde olsam sbot bılgılendırme harıc boyle pm atanların parasını gerı yollarım ucretını ıcınden alıp(havale ucretı ) sonrada birdaha yatırsın ancak adam gıbı mesaj yazsın derdım

Ps: Okan abiyede tavsiye ediyorum kırmızı bolumu

Yani arkadaslar SİZİN PM LERİNİZ YÜZÜNDEN SBOT GECIKIYOR SUC BIZIM DEGIL SIZINDIR!

Yukarı Alt