Arkadaşlar 19 Mayıs gençlik bayramı armağanı olarak Joymax , Gold Digger dediğimiz server clientless botları bugün sabah yaptığı bir operasyonla banladı... bu operasyonda tam 32027 bot banlandı... tabiki gold satıcısı şirketler elleri boş durmadan yenilerini yetiştirecektir ama en azından birkaç gün server traffic derdinden kurtulduk diyebiliriz... Hele Roc Mountain update öncesi harika bir iş çıkartmış oldular... Herkese BİRKAÇ GÜNLÜĞÜNE hayırlı olsun...

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
saol hocam bu güzel haberin için tüm arklara koaly gelsın iyi oyunlar.

ohhh bea ama bu jakal bot sahıplerı banlanma gunlerını sezıyolar gıbıme gelıor cunkı adam ertesı gun uyıne devam edıyor hemde herzaman gordugum kısıler yanı bıraz kolpa gelıor bana banlama ısı

vala arkadaşlar bilmiyorum da max 2-3 günümüz var rahat, tadını çıkarmaya bakın ... sonrasında doluşacaklar tekrar, gulut91 arkdşm ben de olympustaym bizim server da crowded idi tüm serverlar populate iken ! arada olur böle şeyler tatil bugn çoluk çocuk dolu serverlar :)

macerx1 demiş ki:
Arkadaşlar 19 Mayıs gençlik bayramı armağanı olarak Joymax , Gold Digger dediğimiz server clientless botları bugün sabah yaptığı bir operasyonla banladı... bu operasyonda tam 32027 bot banlandı... tabiki gold satıcısı şirketler elleri boş durmadan yenilerini yetiştirecektir ama en azından birkaç gün server traffic derdinden kurtulduk diyebiliriz... Hele Roc Mountain update öncesi harika bir iş çıkartmış oldular... Herkese BİRKAÇ GÜNLÜĞÜNE hayırlı olsun...
Evet Oyuna Bi Girdim Her Yer Bomboş :D :D

bende diorum serverlar niye boş :D goldbotterlar gitmiş..
yalnız bir düşüncem var bu botlar her oyun versiyonunda yenileniyor ama eskileri çalışmıyor
bence eğer büyük kod deişikliği olduysa bence goldbotterlardan komple kurtulduk..

Yukarı Alt