Bot ile oyuna giremiyorum herkez girebiliyor bir tek ben giremiyorum geçen günbu tekrar yaşandı giremedim setubu wardı sildim setup undan tekrar yükledim sonra 1.142 clientini attım çalışmadı tekrar sildim yükledim bu sefer 1.142 yi yüklemedim bot çalıştı gecesine bot u kapattım sabah girmeyi denediğimde bot ile girmiyordum Lütfen Yardım Ne Yaparsan Nasıl düzelir şimdiye kadar bir çok kişi yardımcı olmaya çalıştı ama çalışmak bilmedi sizlerden elinizden gelen yardımı yaparsanız çok sevinirim...

su yazdıklarını bir okusana sen kendine yardım edebilecekmisin sorun neki yardım edelim sana..

Doğru söyledin sorun bota tıkladıktan sonra bi parmak aşağıya geliyo ya :lol: işte oraya gelip start diyorum oradan sonra ilerlemiyor bu sefer kısa ve öz yazdım :lol:

Botun yeni sürümü war zaten :lol: Yeni patchde yeni sürümler geliyormu peki her patch için ?

aynı sorun bendede var ilk olarak botu siliyorum sonra clienti değiştiriyorum
sonra botu tekrar yüklüyorum botu açmadan önce bi normal olarak girmeye çalışıyorum start gelince botlan deniyorum ve giriyor
sizde bir deneyin

minotauros demiş ki:
aynı sorun bendede var ilk olarak botu siliyorum sonra clienti değiştiriyorum
sonra botu tekrar yüklüyorum botu açmadan önce bi normal olarak girmeye çalışıyorum start gelince botlan deniyorum ve giriyor
sizde bir deneyin
Aynı hata bendede var
Dediğini yaptım olmadı ama azcık bile olsa ilerleme var :mrgreen:

önceden hiç bişey açılmıodu şimdi "Game guard"açılıyor ama aniden geri kapanıyor
yani yine oyun açılmıooo Embarassed
Yardım lütfen !

Benim sorunum çok basitmiş :lol: Bot u 1 den fazla kez çıkartmışım hem tüm botları sildim sro yuda baştan yükledim setup un dan oldu :lolmuch:

Srodakı Clientı Kes Yapıştır Yap Ve Srobotun İçindekı Clientıde Öle Yap Dene Duzelir Belkı extraokk

Yukarı Alt