Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Evet Mate adında 61 lv nuker chaırm vardı ve girmemiştim son 1-2 aydır oyuna tekrar basladığımda baktımki char 1 lv olmuş..neyse bu sefer str ye verdim ve glav olarak kastım 31 yaptım 1 günde ancak SP çok az geliyor isro gibi veya dahada az.fire light 60 ta coldunda pek bi farkı yok..Glavie skillerine veriyorum ama 31 de açılan fırlatmayı bile dah açamadım..
Size sorum ne zaman adam akıllı düzgün exp gelmeye başlar?Chara devam edersem ileride çok sp sıkıntısı çekermiyim.? Aramızda yaşayanlar bilenler vardır illaki..teşekkürler..

Yanlış Bilgi Veriyorsunuz :P
3 Kere 1 lvl e Düşürülmüş ve Ardından Düşürülen 2 Charı 80+ Yapmış Biri Olarak Tecrübelerimi Aktariyim :P
Şaun Senin Skillerin Yüksek Olduğu İçi Sana Çok Az Sp Çok Fazla EX Point Gelicektir..
Yani Tekrar 60 lvl OLman Çok Kolay Olur.. Fakat 5x Levellere Kadar Pek Fazla Sp Alamazsın..
Ama Ondan Sonra Herşey Yavaş Yavaş Normale Dönücektir Merak Etme :thumbsup:
(83 lvl de 1 lvl e Düşürülmüştüm Ve 3 Gün Sonra Charı Tekrar 70 lvl Yapmıştım Yani Kasmak Baya Kolay ve Eğlenceli Oluyor :twisted:

KolerA demiş ki:
Yanlış Bilgi Veriyorsunuz :P
3 Kere 1 lvl e Düşürülmüş ve Ardından Düşürülen 2 Charı 80+ Yapmış Biri Olarak Tecrübelerimi Aktariyim :P
Şaun Senin Skillerin Yüksek Olduğu İçi Sana Çok Az Sp Çok Fazla EX Point Gelicektir..
Yani Tekrar 60 lvl OLman Çok Kolay Olur.. Fakat 5x Levellere Kadar Pek Fazla Sp Alamazsın..
Ama Ondan Sonra Herşey Yavaş Yavaş Normale Dönücektir Merak Etme :thumbsup:
(83 lvl de 1 lvl e Düşürülmüştüm Ve 3 Gün Sonra Charı Tekrar 70 lvl Yapmıştım Yani Kasmak Baya Kolay ve Eğlenceli Oluyor :twisted:
Ama senin charın str Glavie ydi ve glav yaptın hep, ben build değiştirdiğim ve az sp geliyor.Sanırım yeni açıcam. :|

arkadşm o cahrr a anlamadıım skilde sp 60 lvl ve lvl 1 olarak gösterilio fakat bu 60 lvl ikn manyang kesion aynı sp glir bunun gibi bşy inş anladn :D

Modum KolerA nın verdiği ve benim vereceğim bilgi doğrudur eğer çarını seviyorsan sp yi göze almıyacaksın.
1-Milyarlarca çarı 70+ iken 5 e kadar düşüren biri olarak :mrgreen: çarı kasmaya başladığında expnin 10xten daha fazla olacağını söyliyim
2-Aynı Sp Farm gibidir bu 1 lv e düşme olayıda neden dersen 9 gap bırakınca exp azalır sp artar eğer çarın skilleri ile arandaki fark açıksa atıyorum sen 30 lv skillerin 60 taysa acayip seri bir şekilde kasarsın.
3-sana tavsiyem boşuna emeklerine yazık etme bir arkadaşına söyle seni tekrar eski lvine getirsin sonrasını sen zaten yaparsın
Kolay gelsin :wink1:

Tamamdır uğraşmaya kafa yormaya değmez.60 bu oyunda pek birşeyde değil aslında arkadaş dost tekrar yaparız sorun değil.Teşekkürler.Yeni bow açtım.Konu kilit..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt