bot return kagıdı aldıgı gibi returnluyo towna neden acaba ? townla ilgisi olan herseyı kaldırdım ama yinede olmadı .. şimdiden teşekkür..

:?!!!

alakası yok pot var yıne ayınısı yapıyo ayrıca skıllerı ayarlıyamıyorum ya Sad cınce

ya iki saat skilleri buluyom sonra oyunu kapıt tekrara actıgımda eskı ayarlardan acılıyo saveledıgım ayarlar sılınıyo Sad bıde su only my ıtems dedıgnde kendı ıtemlerını toplasa super olcak

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
diablo000 demiş ki:
ya iki saat skilleri buluyom sonra oyunu kapıt tekrara actıgımda eskı ayarlardan acılıyo saveledıgım ayarlar sılınıyo Sad
Botun İçinde Config Adında Bir Dosya Aç...

denedim.. sonuç beklenıldıgı gıbı : olumsuz :lol: olanda gitti Allahtan yedeklemıstım :lol: fazla zorlamamak gerekıyor demekkı

town gitmesinin 3 sebebi wardir ya hp mp pot yoktur ya sen return cikinca direk işinlanmayi işaretlemişsindir yada çantan fullendimi gitmesini işaretlemişsindei
en son olarakta universal pial yani zehirden kurtulma kalmadi ise gider başkada bir cvp bulamiodum extraokk

CuNDeRs demiş ki:
town gitmesinin 3 sebebi wardir ya hp mp pot yoktur ya sen return cikinca direk işinlanmayi işaretlemişsindir yada çantan fullendimi gitmesini işaretlemişsindei
en son olarakta universal pial yani zehirden kurtulma kalmadi ise gider başkada bir cvp bulamiodum extraokk
Saol aramızdaki sorunu hallettım botla (10 dkka önce) .. bilgi için thanks popcorn

Yukarı Alt