Bot sürekli pet'e hp pot basıyor birtürlü çözüm bulamadım yardım ederseniz sevinirim

pet in ne kadar hp si var ona tam olarak bak ona göre yaz isro bot a bi rakam fazla yazmısındır belki eskiden banada öyle oluyodu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
botun petle alakalı olan sayfasından ekran görüntüsü atarsan hatanı hemen görebilirim düzeltiriz.

PRoFeSSiYoNaL demiş ki:
pet in ne kadar hp si var ona tam olarak bak ona göre yaz isro bot a bi rakam fazla yazmısındır belki eskiden banada öyle oluyodu
Petin 8k üzerinde hp si var ben 4k altına düşünce basmasına ayarlamıştım değiştiriyorum ama sürekli basıyor.

extraloob demiş ki:
botun petle alakalı olan sayfasından ekran görüntüsü atarsan hatanı hemen görebilirim düzeltiriz.
Şuanda ben işteyim charım evdeki pc de kasıyor ancak akşama size ekran görüntüsü atabilirim. ilginize teşekkür ederim arkadaşlar.

o rakamlaır yazdıgın yere tıkla sonra yön tuşları ile sonuna kadar git yanlış hatırlamıyosam srobotta 3 haneyi gösteriyo sadece ilersinede rakamlar yazılıyor ama göstermiyor

- Resim Silinmiş.

resim istemiştiniz ve birde botu silip defalarca kurdum ayarlarımı silmedim hep aynı şeyi yapıyor :S

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt