Arkadaşlar botun sonu kesinlikle ban. Bandan kurtulamazsınız. Bazı arkadaşlar ben paralı bot kullanıyorum, bazıları yok silk alıyorum dierek kendilerini avutuyorlar. Bir gün onlarda ban yapılırken banlanacaklar. Daha sonra şok olacaklar ama daha yapacak birşey kalmayacak. Yeni çar açacaklar onu kasacaklar ve bir noktada o da ban. Her ay binlerce kişi ban yiyiyor. Bazı arkadaşlar bunlar goldbot yerler tabi diecekler ama o an bot kullananlar olduğunu bilmeyecekler taki kendileri gidene kadar.

http://www.silkroadonline.net/notarget/punishment/punishment_list.asp?bDate=20080519

Verdiğim linki bi inceleyin. en son banlama 19.Mayıs.2008 her serverden binlerce kişi. Aylarca bazı arkadaşlar yıllarca emek ve para harcıyarak kasıyorsunuz ve emekleriniz bir anda gidiyor! Artık bot kullanmayı bırakın buraya kadar kastığınız kar olsun. SIFIRdan başlamak gerçekten çoook acı.

Yok bana birşey olmaz diyen arkadaşlarım; bir gün size de birşey olacak bu kaçınılmaz. Sro yakında bot işini daha ciddiye alacak ve oto banlanacaksınız. Son pişmanlık fayda etmez.

Son bir iki cümle: Ben 64 edeceem bırakacaam. şu yeni silahı takana kadar kasayım daha elle kasacaam dienler. Bu sadece kendinizi kandırma olur.
Asla botsuz kasmazsın! Bot bağımlılık yapar. Ama bırakmak için güzel bir nedenin var Bandan kurtarmak. Bu lvl ine kadar kastığın kar olsun daha botla oynama günde 2-3 saat elle kas taxi ye gir. Oyunun zevkin :!: i çıkar!
Herkeze iyi kasmalar. Bansız günler dilerim. Tez zamanda 90 olun inş. Botla 90 ını görecek kadar şanslı birini bakalım görebilecekmiyiz. :)

EnDZoNe

botsuz 90 ı gormen zaten imkansiz.. ama illegal bi durum bot tasvib etmemekle birlikte kullanıyoruz mecburen

bannedddd

Buralıyım
Sen neptune'de mi oynuyorsun? Konuşmaların falan yabancı gelmedi hiç.. :D

Sro botsuz,botsuz sro olmaz bunu herkes biliyor.Eğer bot olmasa bütün serverlar populatec olur ve Joymax silk satışı yapamaz ve para kazanamaz eğer dediğin gibi botlar banlancaksa zaten Joymax istediği an oyuna botla giriş izni vermez.Örnek 80 lvl patchi geldiğinde oyuna botla giriyordun fakat karakter seçim yerinde dc veriyordu.Ama göz boyamak için tabi ki banlar olacaktır.Altın yumurtlayan tavuk kesilmez :wink1: ?!!!!!!..... 4Ever Botter

Barzo

Arkadasa Katılıyorum :D Benımde 64 lv charım Gitti 19 mayısta malesef :D
Kutlamalara gittim eve geldim baktım dc yemiş sonra girmeye calıstım charın
açılış tarihi 2108 :D Ve bot kullanmayacaam tam 64 oldum banned :D ayrıca
orada nickimide görürsünüz GhostDriver diye güzel charım vardı fakat mefta :D
Herkese iyi kasmalar ben sadece bi ibret olsun diye söledim :wink1:

MrGhost demiş ki:
Sİlk aldınmı chara ??

benim ilk charım 56 lv de banlandı server oasis nick NefreT__TR (30 dan sonra isro bot ile kasıldı .chara hiç silk almadım !)
şimdiki charım NefreT__TR_2 >> 20 lvl den beri full botla kastım paralı tbot parasıztbot isrobot..agbot hariç bütün botları kullandım ve chara düzenli olarak silk alıyorum neden banlamadılar ???(akşama 73 lvl olacak %70 rock görevleri war :P)

bunun cvp ını bekliyorum iyi forumlar

Silk Aldıqınız Sürece Ban Olayı Olmaz..Ayrıca Benim Bildiqim Adamlar 24 Saat Botta Ve Banlanmıyorlar Cunki Heray Silk Alıp Pre Alıyorlar Chara..Bedava Bot Kullanan ve Silk Almayan Herkes Banlanır..Kimseyinin Kafasını Karıştırmaya Gerek Yok.. :)

7/24 bottayım 1 lvl dahi olsun elle kasmadım... surekli silk alıyorum ve ban gibi bişey yemedim yememde cunku botla da olsa ben joymax'a para kazandırıyorum. Kimse müsterisini ayakkabın ters diyerek kovmaz onemli olan senın kazancın....

hasanemir demiş ki:
Arkadaşlar botun sonu kesinlikle ban. Bandan kurtulamazsınız. Bazı arkadaşlar ben paralı bot kullanıyorum, bazıları yok silk alıyorum dierek kendilerini avutuyorlar. Bir gün onlarda ban yapılırken banlanacaklar. Daha sonra şok olacaklar ama daha yapacak birşey kalmayacak. Yeni çar açacaklar onu kasacaklar ve bir noktada o da ban. Her ay binlerce kişi ban yiyiyor. Bazı arkadaşlar bunlar goldbot yerler tabi diecekler ama o an bot kullananlar olduğunu bilmeyecekler taki kendileri gidene kadar.

http://www.silkroadonline.net/notarget/punishment/punishment_list.asp?bDate=20080519

Verdiğim linki bi inceleyin. en son banlama 19.Mayıs.2008 her serverden binlerce kişi. Aylarca bazı arkadaşlar yıllarca emek ve para harcıyarak kasıyorsunuz ve emekleriniz bir anda gidiyor! Artık bot kullanmayı bırakın buraya kadar kastığınız kar olsun. SIFIRdan başlamak gerçekten çoook acı.

Yok bana birşey olmaz diyen arkadaşlarım; bir gün size de birşey olacak bu kaçınılmaz. Sro yakında bot işini daha ciddiye alacak ve oto banlanacaksınız. Son pişmanlık fayda etmez.

Son bir iki cümle: Ben 64 edeceem bırakacaam. şu yeni silahı takana kadar kasayım daha elle kasacaam dienler. Bu sadece kendinizi kandırma olur.
Asla botsuz kasmazsın! Bot bağımlılık yapar. Ama bırakmak için güzel bir nedenin var Bandan kurtarmak. Bu lvl ine kadar kastığın kar olsun daha botla oynama günde 2-3 saat elle kas taxi ye gir. Oyunun zevkin :!: i çıkar!
Herkeze iyi kasmalar. Bansız günler dilerim. Tez zamanda 90 olun inş. Botla 90 ını görecek kadar şanslı birini bakalım görebilecekmiyiz. :)
Bu bot ban listesindikelerin hepsi Gold botter ben bugüne kadar Bottan banlanan [Silk almış] bi kullanıcı görmedim hiç ban listesinde.Adam para kazandıgı useri banlarmı yahu :)

emc

rank8
Bot kullanmıyorum şimdiye kadar 1 gram silk satın almadım. Fakat ihtiyaç duymaya başladım. +7 / +9 için silk ile satılan astral , immortal ve düşük degreeler için lucky stone şart oldu.
> Premium ile gelen % 5 şans arttırımının çok etkisi oluyor mu ?
> 90 level geleli daha 3 gün oldu olmadı adamlar NPC 'den aldıklarını +5 yapmışlar.

Barzo

BlackTheSea demiş ki:
MrGhost demiş ki:
Sİlk aldınmı chara ??

benim ilk charım 56 lv de banlandı server oasis nick NefreT__TR (30 dan sonra isro bot ile kasıldı .chara hiç silk almadım !)
şimdiki charım NefreT__TR_2 >> 20 lvl den beri full botla kastım paralı tbot parasıztbot isrobot..agbot hariç bütün botları kullandım ve chara düzenli olarak silk alıyorum neden banlamadılar ???(akşama 73 lvl olacak %70 rock görevleri war :P)

Önce 200 Silk Alıp Bi Tane Pre Almıstım Sonra Global Vs İçinde 50 Silk Daha Aldım bulunsun Diye Sornada
Tbot Aldım Kasyım Banned :wink1:

öncelikle eline saglık dostum güsel ama ben bu güne kadar 4 tane 80 char yaptım botula ve hala da kasıyorum bu güne kadar banlama olmadı sonucta paralı bot diorum cünkü o banlananların cogu ile konsutum kacak bottan diorlar + silk almadıkları için bu bir gercek olsaydı benim charlarımdan bir ibu zamana kadar banlanırdı + charların 2 tanesi 3 senelik char bunca banlanma gecirdi.. banlanmadı..

MrGhost demiş ki:
BlackTheSea demiş ki:
MrGhost demiş ki:
Sİlk aldınmı chara ??

Önce 200 Silk Alıp Bi Tane Pre Almıstım Sonra Global Vs İçinde 50 Silk Daha Aldım bulunsun Diye Sornada
Tbot Aldım Kasyım Banned :wink1:
senin banlanma sebebinin botla alakası yok. Silk alımında chargeback denen bir olay var. Eğer siz silk alıp,ödemeyi yapmazsanız tabiki banlanırsınız. Parasını vermediğiniz bir malı nasıl kullanıyorsunuz ki,adamlar tabiki sizi banlayacak. :?!

valla bi bak bakalım nicklere hep thepowerlevel.com un vs. gibi büyük sitelerin para botları ve bazı bizim gibi sro manyağı cafecilerin golda para vermemek istemesi için açtıgı 3-5 tane clientlerinden dolayı bedava kastıkları charlar bunlar bunların hiç birisi 50 silk veya 1 kredibot almamışlardır eğer su an joymax sadece isro bot kullanan kullanıcıları banlasa inanın bana 2 ay sonra iflas eder adamlar 11milyon dolar internet parası ödüyorlar bu para bizden çıkıyor o isrobotu neden engellemiyor sanıyorsunuz gm ler herşeyi biliyor bizim 1 sne önce arkadasımıza yazdıgımız sırrımız bile kayıtlı adamlarda bot kullandıgımızı anlamayacak kadar salak hiç bi gm yok bende isterim bot kalksın herkes zevkini cıkararak 5-6 ayda 90 olsun böyle 2 gunde 82-83 olmasın lag olmasın ama adamlar bu şekilde para kazanıyorlar ise bunu engellememek için asla tek bir para veren hatta cok kucuk para veren tek bir kullanıcıyı dahi banlamaz hatta silk almayıp isrobotla kasanıda banlamaz ama silk alsanda client in illegal ise ban yersin bir çok yerde isro botun legal olduğu yazıyor joymax ın yetkili oldugu yerlerde gerek kore gerek alman forumlarında kesin çizgiler var bilmeden konusmayalım ama uyarın için cok tşk

s.a herkeze adamlar hiç müşterisini banlarmı?. ayrıca bot işini kaldırsalar oyunu kimse oynamaz:D
silk almassan elle kassan bile ban yersin fazlalık yaratmasın die banlarlar:D
ben agbot tbot isro bot softmod kullandım para oldugu zaman paralı bot para olmadıgı zaman beleş
ve her seferinde silk aldım allaha şükür ban nedir bilmem:D
ayrıca paralı bot la beleş bot arasında bi fark yok ikisindede ban tehlikesi ayndır
olay silk dir alırsın 300 silk 500 silk aylık bot degil sitesini hack lesen gene banlamazlar seni :D
bilgilerinize..... ii formlar

Bot sro suz sro botsuz olmaz.Et tırnaktan ayrılır mı ?
Bunu geçelim hayatında bot kullanmamış 2 arkadaşım vardır.Bunlar illegal yazılımda kullanmazlardı ve banlandılar.Sebeb silk almamalarıdır diye düşünüyorum çünkü almazlardı.Botsuz oynayacaksan kardeşim ben senin elle 90 olduğun zaman 20 tane 90 chara sahip olmuş olacağım.Bot olmazsa silk alan olmaz çünkü oynayanda olmayacak bu bir kesindir.
Ban listesine dikkat edersen charların ismi hep jksdfhkjdhfgjk diye sıralanmakta :wink1:

Senin banlanma nedednin silklerin parası ödenmemiştir o yüzden olabilr.. Ben suana kadar silk aldıgım hiçbir charda banlanmadım..

Joymax salakmı para veren kişiyi banlasınlar

SROdan BOT ayrı OLMAZ Silk Alan BAN-LAN-MAZ.
Alın size altın kural.
Yemek yedikleri kaba işemezler emin olun.

ben oynumu bota baglıyorum ama genelde basında oluyorum bende ban olayı olmaz+ kullanılan botlarda gm yi görüğünde botlar oyundan düşüyor.Bi dier konu da bu sro bot saten gm tarafından koyulan bir bot olmaz özeliiğine sahip.

Yukarı Alt