Merhabalar arkadaşlar. Benim bot ile ilgili ilginç bir durumum var :) Bot kredisini öğrenmek için klasörden chargeye basıyorum. Ordan chargeye tekrardan basıyorum. Botu alalı 5 gün olmasına rağmen bot kredim 260 olarak gözüküyor :)

- Resim Silinmiş.

Bu arada charı kasıyor bugün 2-3 saat kastı en azından daha öncede kastım.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
daha ne istersinki sen =) yaw bende almayı dusunyuorum bu botu ama yardımcı olsan ?

Forumda mevcut zaten nasıl alınır ayarları nasıl yapılır vs. Bot kredisini yükleyememiş olabilir miyim? O zaman böyle gözükür müydü?

PaiNScReaM demiş ki:
Forumda mevcut zaten nasıl alınır ayarları nasıl yapılır vs. Bot kredisini yükleyememiş olabilir miyim? O zaman böyle gözükür müydü?

bot kredısını yuklemesydın kasmazdıkı zaten hıc sen dıyorsun 2-3 saat kastım .... hocam bende almayı dusnuyorumda alınır mı ısrobot? seri kasıyo mu ve dc sorunu var mı herkes farklı brsey soyluyo msn versen msj atarak konussak ordan. 2 gundur alamyı dusunuyom ama mıllet oyle bı analtıyokı bu botu :S

Hocam şimdi dc sorunu var. Tamam hızlı kasıyor benim de ilk bot alışım ama s bottan hızlı değilmiş. O bot savarlar(140 level moblar) 1-2 kere geçmedi yanlarından şimdi ise geçiyor. Biraz kafası esince çalışan bot galiba. Bu aralar biraz sorunluymuş. Şuan için en iyisi s-bot sanırım. Onda da kiralaman gerekiyor üyeliği. Alabilirsen s-bot al derim.

Bot giriş yapmıyor sanırım. Bot test user diyip dc veriyor ve atıyor. Bir çözümü olan var mı?

Hocam açıyorum botu login diyorum. Skiller geliyor falan ayarlıyorum bir süre sonra free user diyor atıyor.

Halbuki kullanıyorum botu giriş yapıyorum olmuyor. O aylık duruma çevirmedim ben kredileri ilk defa aldığımdan nasıl olur bu olaylar bilmiyorum yanlış birşey mi yaptım acaba?

PaiNScReaM demiş ki:
Hocam açıyorum botu login diyorum. Skiller geliyor falan ayarlıyorum bir süre sonra free user diyor atıyor.

Halbuki kullanıyorum botu giriş yapıyorum olmuyor. O aylık duruma çevirmedim ben kredileri ilk defa aldığımdan nasıl olur bu olaylar bilmiyorum yanlış birşey mi yaptım acaba?
yol yakinken mbot al derim :beer:

Dersin de demesine parayı verdim bir kere. Bir dahaki sefere bu botu alacağımı düşünmüyorum zaten. Yarınki güncellemeden sonra düzelir belki. Çünkü doğru düzgün kasamadım aldığımdan beri 1 saat kasıyor atıyor. 2-3 saat kasıyor dc. Sinir bozucu bir durum yanlış bir şey mi yaptım acaba diye düşünmeye başladım işte.

Yukarı Alt