Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
gscihan demiş ki:
Arnildcivardagezer demiş ki:
gscihan demiş ki:
Beyler Artık Topic'imde Tartışma İstemiyorum Tartışcak olan Özel mesaj Atsın Çalışıyor Hepimize Hayırlı olsun
Dünyada İlk Ve Tek Extraloobda.Bot ile Çalışan NoDc yi Kendimiz Yaptık Bence Sadece Tebrik edin Tartışma yaratmayın :wink1: + Olarak Yeni Media mız Yolda Hafta sonunda Süper bir media.pk2 Planlıyoruz Bizi Takip edin :P EXL...
Size no-dc multiclient versem --> bunu botla çalışan ile entegre edebilirmisiniz?
Artık Neyi Uzatıyorsun :?:
Private Serverin Birtane No-Dc multiclient i var Onuda Bota ENTEGRE ettik Sen yenilerini Yaratıp Önümemi Sunacaksın :?:
Hee Bu arada Yaşıma Laf atmışşın Yaşımın kac oldugunu biliyormusun :?:
Senin yaşının yada Zihninin Küçük oldugu Kesin Hala tebrik etmek yerine Uzatıp Sorun yaratıyorsun Yazıkki OldScholl olmuşsun
Yaşını bilsem ne olur bilmesem ne olur. Kardeşm! Yardım amaçlı bir yazıyı anlayamayacak kadar aciz olduğun için senin adına üzülüyorum inan. Çok yazık.

Arnildcivardagezer demiş ki:
Yaşını bilsem ne olur bilmesem ne olur. Kardeşm! Yardım amaçlı bir yazıyı anlayamayacak kadar aciz olduğun için senin adına üzülüyorum inan. Çok yazık.
Tamam ya Uzatmayalım. Ben senin O cümlende Vermek istedigin Anlamı Algıladım :wink1: Bir cevap Yazmak İstiyorsan Artık Ö.m dan At.Topic Senin yüzünden Ne hale Geldi.Övünecegimiz Topic...

Arkadaşlar çalışmıyoru Neye göre diyorsunuz anlamadım Oyuna girince F7 ye Basında Ayarlarınız gelmedimi Bot başlamadımı Bizim çalışmaktan kastımız bu Ne çabuk girdiniz oyuna :P

WeAre

Buralıyım
eline sağlık kardeşim bugünden sonra çok lazım olacak

Bende çalışmıyor yav. :roll: Normal no dc deki gibi F7 ayarlar falan geliyor ama bot attack yapmıyor :?!

Calismio iste hereks calismio dio sen oyna tekte girmiisn ondna calismistir calismio 2 kez denedim hemde 2 sindede calismio :? :? :?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt