Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arnildcivardagezer demiş ki:
Bana bir gösterirmisin yooo çalışmıyor gibi birşey demişmiyim?
Aksine demişim ki akşam bakarım çalışıp çalışmadığına gerekli cevabı veririm. Okuduklarını doğru anlıyor musun sen?
Sen anlıyormusun orası meçhul.Oneeyed'in dediğini bir uygula.

_Alone_ demiş ki:
Bana bir gösterirmisin yooo çalışmıyor gibi birşey demişmiyim?
Aksine demişim ki akşam bakarım çalışıp çalışmadığına gerekli cevabı veririm. Okuduklarını doğru anlıyor musun sen?
Sen anlıyormusun orası meçhul.Oneeyed'in dediğini bir uygula.
Birader sen garipmisin. Sakızdan falan mı çıkıyorsun ya. Şakamısın sen. Hem yazdığımı göre göre mesajı atmaya diretiyorsun. Hem soruma cevap vermeden kaytarmaya çalışıyorsun. Nebiçim bir zihniyet sahibisin ben çözemedim. Belki de gariplik bendedir. Böyle bi toplumda neyin normal neyin anormal olduğunu unuttuk valla.
Aksine demişim ki akşam bakarım çalışıp çalışmadığına gerekli cevabı veririm.
Ne diyor oku. Sesli sesli oku. Bağıra bağıra oku. Belki dışardan biri duyarda gelir izah eder.

Sakızdan falan çıkmadım sözlerine dikkat et. :idea:

Burda evet paylaşıma yararın olmuş olabilir ancak abartmana gerek yok siz yokken p.server yokmuydu vardı kimler vardı?Ben,_Darkness_ vs. sayamadığım kişi çok tabiki o paylaşımlar tarih oldu.Ki baya yücelmişşiniz hakaret edicek kadar burda kimseye sakızdanmı çıktın falan diyemessin tartışmaysa tartışma düzgün bir dille konuşabilirsin.
Ayrıca bunlar konu dışı şeyler denemenede pek gerek yok çok güzel çalışıyor tabiki istersen denersin.

Neyse daha fazla mesaj yazmıcam teşekkürler cihan.

CasH_87 demiş ki:
çalısmıyor biraz Önce Denedim ... 2 tane Lahuncher war simdi diğerini deniyorum ...
Arkadaşım Kurulumu yapmamışınki Çalışsın .Ne launcher i Sen sadce icinden Cıkanları MHTC klasörüne kopyalayıp Masaüstündeki logodan girceksin 2 logo Nerden cıktı :P

HurRicanEmJ demiş ki:
gscihan ellerine saglık oyuna 25 30 dk da gırdım ve bot da harika calısıyor ?!!!!!!
Teşekkürler Böylece NoDc nin Çalıstıgını Ögrenmiş olduk
Selamlar Arnild 8)

Sözlerine dikkat et? Nedemek anlamadım bir hakaret var mı? Yok.
Eğer varsa gösterde ben de biliyim. Aaaa sen sakızdan mı çktın lafına takıldın. O soru hakaret değil. Cevabını vermişsin hayır diye nemutlu sana. Yazılanları oku. Bağıra bağıra oku. Belki biri gelirde anlatır. Yine söylüyorum.
Ben burada paylaşım yaptım diye kendimi yücelttim mi? Asla öyle bişi yapmam
Önceden kimlerin olduğu kimin umurunda. Afferim bikaç senedir burdasın. Helal olsun be sana. Bunları mı duymak istiyosun? Onuda anlamadım. Sanki psro bölümü yıllarıdır varda gelmiş burda demogoji yapıyorsun. Atışmak isteyen kim konuyu kapatmaya çalışırken ben. Hani nerede dersen yukarıda ki postları oku. Sesli sesli oku. Bağıra Bağıra oku. Ya da birinden rica et okusun sana anlatsın. Yazık bukadar bağırmaya sesin kısılır. Kıyamam!

Sözlerine dikkat et? Nedemek anlamadım bir hakaret var mı? Yok.
Eğer varsa gösterde ben de biliyim. Aaaa sen sakızdan mı çktın lafına takıldın. O soru hakaret değil. Cevabını vermişsin hayır diye nemutlu sana. Yazılanları oku. Bağıra bağıra oku. Belki biri gelirde anlatır. Yine söylüyorum.
Ben burada paylaşım yaptım diye kendimi yücelttim mi? Asla öyle bişi yapmam
Önceden kimlerin olduğu kimin umurunda. Afferim bikaç senedir burdasın. Helal olsun be sana. Bunları mı duymak istiyosun? Onuda anlamadım. Sanki psro bölümü yıllarıdır varda gelmiş burda demogoji yapıyorsun. Atışmak isteyen kim konuyu kapatmaya çalışırken ben. Hani nerede dersen yukarıda ki postları oku. Sesli sesli oku. Bağıra Bağıra oku. Ya da birinden rica et okusun sana anlatsın. Yazık bukadar bağırmaya sesin kısılır. Kıyamam!
Arnild uzatmaya gerek yok bak botla çalışıyor değilmi?Sorun yok felsefen geniş anladım tamam.Daha uzarsa iyi olmucak.

Beyler Artık Topic'imde Tartışma İstemiyorum Tartışcak olan Özel mesaj Atsın Çalışıyor Hepimize Hayırlı olsun
Dünyada İlk Ve Tek Extraloobda.Bot ile Çalışan NoDc yi Kendimiz Yaptık Bence Sadece Tebrik edin Tartışma yaratmayın :wink1: + Olarak Yeni Media mız Yolda Hafta sonunda Süper bir media.pk2 Planlıyoruz Bizi Takip edin :P EXL...

gscihan demiş ki:
Beyler Artık Topic'imde Tartışma İstemiyorum Tartışcak olan Özel mesaj Atsın Çalışıyor Hepimize Hayırlı olsun
Dünyada İlk Ve Tek Extraloobda.Bot ile Çalışan NoDc yi Kendimiz Yaptık Bence Sadece Tebrik edin Tartışma yaratmayın :wink1: + Olarak Yeni Media mız Yolda Hafta sonunda Süper bir media.pk2 Planlıyoruz Bizi Takip edin :P EXL...
cihan oto seçmeyi de koy pls. :?!!! :?!!!

gscihan demiş ki:
Size no-dc multiclient versem --> bunu botla çalışan ile entegre edebilirmisiniz?

gscihan demiş ki:
Size no-dc multiclient versem --> bunu botla çalışan ile entegre edebilirmisiniz?
Artık Neyi Uzatıyorsun :?:
Private Serverin Birtane No-Dc multiclient i var Onuda Bota ENTEGRE ettik Sen yenilerini Yaratıp Önümemi Sunacaksın :?:
Hee Bu arada Yaşıma Laf atmışşın Yaşımın kac oldugunu biliyormusun :?:
Senin yaşının yada Zihninin Küçük oldugu Kesin Hala tebrik etmek yerine Uzatıp Sorun yaratıyorsun Yazıkki OldScholl olmuşsun

CasH_87 demiş ki:
Bn Masaüstüne Lahuncher i Atmıyor Yerel Disk D Den giriyorm :wink1: sorun olmaz dimi ?
Eger private silkroad ın Kurulu oldugu Dizine YApıştırıp Evet degiştir Dediysen Bir sorun olmaz :wink1:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt