arkadaşlar ben bu sabah botu calıştırmaya çalıştığımda bu hata ile karşılaştım lütfen birisi çözümünü sölesin coq ihtiyacım war saolun Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hadi yha kimse okumuyormu arkadaşlar lütfen şimdi yardımınıza coq ihtiyacım war Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ciqs_Cocuq demiş ki:
Normal Oyundan Girip update yaparsaN tbot hala çalışıyorsaaa sorun kalmazzz...
yada çalışmadığından bu hatayı alıyosunnn...
kardeş update felan herşeyi tam ama denediğimde gene bu hatayı weriyor nedenini bir türlü anlayamadım çözüm linki felan warsa koyun ben yapmaya çalışırım help me pls Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed

napmam lasım?? sizde alıyonuz mu bu hatayı kaldım öle ortada Crying or Very sad Crying or Very sad

H0n0R_ demiş ki:
yaf kardeş client lazım o da aranıo şuan
heee kardeş sizde şimdi bu hatayı alıyonus demi? şimdi patch geldiya o yüzden yeni wersiyon lasım onumu arıyonuz ? o yüzden yane bulunca kuracaz gene çalışacaq he Razz saol wallaha kardeş bende biteq ben alıyom sandım tırstım Crying or Very sad noluyo die şimdi bulmalırını beqlicem sa0l :mrgreen: headbang2ft9

lested demiş ki:
H0n0R_ demiş ki:
yaf kardeş client lazım o da aranıo şuan
heee kardeş sizde şimdi bu hatayı alıyonus demi? şimdi patch geldiya o yüzden yeni wersiyon lasım onumu arıyonuz ? o yüzden yane bulunca kuracaz gene çalışacaq he Razz saol wallaha kardeş bende biteq ben alıyom sandım tırstım Crying or Very sad noluyo die şimdi bulmalırını beqlicem sa0l :mrgreen: headbang2ft9
sizin bulmanızı beqliyorum 4.5 gözle extraokk biraz oyuna giremde kutu toplayam bari :mrgreen:

Yukarı Alt