ben ne yapsam hangi ayari yapsam davsanim niyeyse bi turlu uyqulamiyor :D cer cop toplamio :D sadece altin ve item :D warmidir bi cozumu ?

Petin item toplama ayarlarında 3ünüde işaretle şuanda pet kullanmadığım için isimlerini bilmiyorum ama 3ünüde işaretlersen çöpleri de toplar. 8)

haci o kdrini bende biliyorum istediklerimi toplamio hepsini toplaticak olsam sıkntı yok x)

c4b4L demiş ki:
haci o kdrini bende biliyorum istediklerimi toplamio hepsini toplaticak olsam sıkntı yok x)
O zaman filter ayarlarına birdaha bak , mutlaka orada bir sorun vardır.Charın ve Pet'in toplama ayarlarını gözden geçir.Çünkü bazılarında pet bazılarında char ayarlı olabiliyor.

haci sorun yok ayarlarda bende anlamiyorm neden boyle dawraniyor bot. sapıttı anlamadm :S

c4b4L demiş ki:
haci sorun yok ayarlarda bende anlamiyorm neden boyle dawraniyor bot. sapıttı anlamadm :S
1-2 tane ss koyarsan daha iyi olur , en azından görerek yardım etmeye çalısırım dostum.

mesela en basitinden bu resim ? tavsanin cer cop toplama isaretini de isaretleyince hepsini topluo. ama cer cop isareti isaretli olmadiqi zmn bunlari toplamio . bende ßi sorun olduqunu dusunmuyorum.

Toplasını istemediklerini "don't pick" yaptığınızda toplamaması gerekiyor , diğerlerini topması gerekiyor , görünürde bir sorunda yok.. :roll:

c4b4L demiş ki:
gorunurde bi sorun yok bende biliyorm :D o zmn sorun bu lanet olasi botta :D
Sen yinede bilen bir kişiye mesaj at dostum yada burdan danış ama benim gördüğüm kadarıyla bir problem yok. :think:

Yukarı Alt