Ya beyler, bu bot-cave.net e üye olmanın hiç bir yolu yok mu?
hani üyelik kapalı ya, o kapalılığı görmezden gelerek üye olmak. Çok saçma neden üye olunmuyor.???? :confused1:

ne zman açılır peki? Yaza kadar almam lazm üyeliği yani 7 haziran a kadar. Yükleme yapıcam daha kaç char açıcam offff :(

bana account lazm ya :D

bakeba demiş ki:
ne zman açılır peki? Yaza kadar almam lazm üyeliği yani 7 haziran a kadar. Yükleme yapıcam daha kaç char açıcam offff :(

bana account lazm ya :D
Acılacagını sanmıyorum

PS:Sbot-Mbot Satıs / Kiralama Servis im vardır. özel mesajla ıletısıme gecebılırız

üyelik alımı açık olsada birşey değişmez şuan bot sadece mevcut müşerilerin kullanımına sunuluyor.

bakeba demiş ki:
nasıl yaaa? :(
Belli müşteriler derken?
Daha önce yükleme yapmış müşteriler için kullanım izni verilmiş. Aşırıyı serverları kaldırmıyor olsa gerek yada farklı bir müşteri politikasına sahipler. :wink1:

abi ne saçma :D peki, mbot ile 1 den fazla char açılabiliyor mu? en fazla kaç pc den girilebiliyor (1 account ile)

hanry006 demiş ki:
bakeba demiş ki:
abi ne saçma :D peki, mbot ile 1 den fazla char açılabiliyor mu? en fazla kaç pc den girilebiliyor (1 account ile)
özel mesajını kontrol edersen hepsının cevabını yaz 8) dım
burayada yazarmısınız diğer arkadaşların aklında soru :confused1: işareti kalmasın

Trexy demiş ki:
hanry006 demiş ki:
bakeba demiş ki:
özel mesajını kontrol edersen hepsının cevabını yaz 8) dım
burayada yazarmısınız diğer arkadaşların aklında soru :confused1: işareti kalmasın

Sbot Satış : 1 Account 2 Pc Sınırsız Karakter [Pc nın performansına baglı]
Sbot Kiralık : 1 Pc Sınırısız Karakter [Pcnın Performansına baglı ]
Mbot Satış : 1 Account 2 Pc Sınırsız Karakter [Pcnın performansına baglı ]
Mbot Kıralık 1 Pc Sınırsız Karakter [Pcnın Performansına baglı]

Kiralık Bot servıslerı 28 gunden baslar. Kredisi Bitmeden 1 gun once mesajla odeme yapmanız gerektıgı Bildirilir.

Yukarı Alt