Arkadaslar 2 gun once aldım hıc kulanamadım şöyle bi hata veriyo

ne yapmak lazım bilen varmı ?

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
gram kullanmadım :S
alla alla okan hocayada yolladım ama bakalım

ne yazıcam shiva ya :D bilmiyomda İngilizce XD

arkadaşlar yardımcı olurlar fazla uzamaz mutlaka 1 hata olmuştur cözülür kolay gele....

Evet işallah bakalım bekliyorum bende Post laım okan hocaya ama hata işallah cevap gerlir tezz zamanda :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
geldim güzelim bir kişiye dha almıştık aynen bu hatayı verdi denediğinde bugta kalmış diyoruz sana pm atıyorum yazacaklarını söylüyorum ^^

extraloob demiş ki:
geldim güzelim bir kişiye dha almıştık aynen bu hatayı verdi denediğinde bugta kalmış diyoruz sana pm atıyorum yazacaklarını söylüyorum ^^
hızır acil gibi her yere yetişiyorsun biras geç yetisiyosun ama olsun hızır acilde geç yetisiyor saten ... :lol:

HATA DEVAM EDİYOR EXTRALOOB HOCAM DEDİGİNİZ ŞEKİLDE PM ATTIM FAKAT 1.5 GÜNDÜR Bİ CEVAP GELMEDİ BOTU ALISIMIN 4. GÜNÜ HALA KULLANAMIYORUM Bİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ !!!!!

Kötü olmuş ya :S 4 gündür de bekliyosun valla ben olsam cıldırırım. Sen para ver kullanama.. inş. bi an önce ilgilenirler.. Mesgul olabilirler belki.. Paran güme gitmesinde yeterki gecte olsa bi cözüme kavuştursunlar :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
durumun kötü walla 1 kişiyle daha başımıza gelmişti ama onu shiva açmıştı :S

Bunu açmıcak sanırım ne yapcaz bilmiyom 4 gündur onlara mesaj atıyom cevap dahi yok
sanırım bizim iş yattı..
olmıcak gibi geliyo buda iyi ders oldu bana :S

hadi kolay gelsin sanırım seninde yapacak bişiy yok şansıma sokam...............

olay parada değilde koca bot cave denılen sitenin böle bişi yapması 1 m dahı olsa kazık yemek zoruna gidiyo insanın 5 ci gün oldu hala bot cave yetkilisi hıc daha msj dahı yok

neyse uzatmaya gerek te yok sanırım ...

la sen hala botunu alamadınmı.. Sanırım sana su ısmarlıyıcam ben iç belki ii gelir :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
adamlar offline galiba bende pm attım mail attım cevap vermediler sen bir de forumda yazarmısın güzelim !

yolladım okan hocam
link http://www.bot-cave.net/main/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=2

ilgilenmiyorlar ben e mailda attım fakat işte cevap bile gelmedi
auoto bı msj geldi
İng sanırım ordada Öüğ gibi ifadeleri şifrenizde kullanmayınız diye fakat zaten şifre ID yada baska bişi de böle bi ifade yok dedim acaba vrmı diye şifre değiştirdim gene aynı şey

about sbot kısmında ı have a problem (maccihangir) adında attım .

Yukarı Alt