BOSPHORUS tekrar Plvl kasıcakmısın.Char kastırmak istiyorum.İnşallah bu plvl durdurma işi çabuk biter Sad Kasmaya tekrar ne zmn başlıyıcaksın ?

ilk önce HERA daki charı 80 yapıcam ondan sonra server HERA da plvl başlıcam Wink

ahan bitanede yardımcı buldum iyi iyidaha hızlı daha çok işi yapıcaz iyi oldu ali bir an önce 80 olmaya bak Wink
ali, bu arada şerefsiz TTNET faturamı 3 ay yatırmadım diye netimi kesmiş normalde 4 aylık toptan ödüyordum bu sefer erken kestiler :lolmuch: bu sabah erkenden yatırdım akşamaaçılırmı acaba Question
Morwena demiş ki:
ehehe yanındayım ilker abi :lolmuch: Cool

Morwena

Buralıyım
BOSPHORUS demiş ki:
ahan bitanede yardımcı buldum iyi iyidaha hızlı daha çok işi yapıcaz iyi oldu ali bir an önce 80 olmaya bak Wink
ali, bu arada şerefsiz TTNET faturamı 3 ay yatırmadım diye netimi kesmiş normalde 4 aylık toptan ödüyordum bu sefer erken kestiler :lolmuch: bu sabah erkenden yatırdım akşamaaçılırmı acaba Question
Morwena demiş ki:
bu arada lwl 31 oldum Yeahh ! Cool SexyBeach

Morwena

Buralıyım
bi sen bizim guilde neden gelmiyon anlamıyon elin yabancılarının guildine giriyon aramıza bir guild kurduk tanımadıklarımızı falan filan almayız

Morwena demiş ki:
bi sen bizim guilde neden gelmiyon anlamıyon elin yabancılarının guildine giriyon aramıza bir guild kurduk tanımadıklarımızı falan filan almayız
Alicim beni anlamadan Türklere düşmansın diye ilan ettin zaten.Çok kırdın beni,bu konuda konuşmak bile istemiyorum.

bizim gençlerimizin genel eğilimi şu : Kendilerini küfürsüz ifade edemiyorlar. 3 kelimelerinden birisi küfür. Küfretmeden konuşmayı,tartışmayı ne zaman öğrenirler,işte ben o zaman Türk guildine girerim.
Lafım size değil,siz küfür ediyorsunuz demiyorum,ama mutlaka guilde gelen arkadaşlar edecek.Benim küfürün en küçüğüne bile tahammulüm yok.
Ben guilde gelirsem kız arkadaşımla gelirim,anlatabildim mi?

Mesela 1 hafta önce DoNJuaN ve TR_CaTLiaM bana küfür yağmuru yaptılar oyunda. Ağzımı açıp da karşılık vermedim.iyi akşamlar sizlere diyip çekip gittim. İşte yüzleri, nasıl karşılık verdiğimi söylesinler.Neden küfrettiklerini söylesinler.Sebebi öğrensen gülersin.

Morwena

Buralıyım
tmm abi bu zamanda demekki kimseye ısrar etmiceksin
sen bilirsin .

no türk no problem bu bi gerçek malesef
bravo adem dvm yabancı guildinde ing. veya herhangi başka bir dilde konuşmayı bilen ark. yerinde olsam ilk tercihim her zmn yabancı guild olurdu

A.T.P demiş ki:
DarkGirl demiş ki:
Bizde Hera'ya geçtik arkadaşlarla Razz Guildimizin İsmi VahsetKIZLAR :santa:
ben bırakıyorum o zaman , DarkGirl geldiyse oynanmaz artık Hera'da Razz :lolmuch:
Niye öyle dedin ki şimdi Razz Arkadaşlarımla kasıyoruz işte kendi halimizde Razz Kssiz, Küfürsüz takılıyoruz işte beğenemedin mi bizi :mrgreen: Ya Heraya girmek deveye bale yaptırmaktan daha zor :santa:

BOSPHORUS demiş ki:
Morwena demiş ki:
Bunu duyudugum iyi oldu,ttnet aboneligimi bi sekilde onlara kestirmek istiorum.Baska bi interent sirketi buldum,adamalr tutturdu bizden modem aldın,2 yıl iptal yok.Para alamayınca ne yapcaklar acaba :lolmuch:

pfffffff

Aileden
Ali sorun buyduysa acik acik soyleseydin yani, problem yasak masak bahanelerle olmaz bu is cocukmu eglendiriyoruz biz burada tovbe tovbe

A aaa Morwena sen Erdekli miydin! Bende Bandırmalıyım Razz Merak ettim şimdi seni Razz Ben Bandırma 100. yılda oturuyorum gel bi çayımızı iç Razz Eğer istediğin bi tatlı kurabiye bişe varsa söyle yaparım ben Razz Konuyu dağıttım ama forumdan hemşerilerim var 1 kaç kişi Razz Bence bu forumda Üyelerin buluşma günü filan olsun :mrgreen: Biraz saçma gibi gelicek ama en azından tanışırdık kim kimmiş nasıl bişeymiş filan merak edileni görürüz öyle işte Razz

Yukarı Alt