Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
önce insan olacaksın,sonra buyuyeceksın,sonra akıllanacaksın daha yolun uzun senın!!!! orda herkes senı suclu buldu kı olesınde bısey yazmamısım dırek uyarı aldım sonra sınır oldugumu dıle getırdım 1 gunluk ban aldım!!! zevke geldın galıba tatmın oldun mu eglenebıldın mı!! extra ve dıer admınler rıca edıyorum mod alımlarında yas sınırlamasını bıraz arttırın ya da kafa yapısını !!bu ne ya allah askına gırın o bolume bakın!!! suna da verın emzıgınıde zırlamasın!!!

Sen Haklı olsanda ; yöneticiler haklı ya da haksız olsada kimseye böyle davranamassın bu 1
2. kimse sana bu sitede bir bakşakasına böyle hakaret etme hakkını veremez
3.Lütfen sinirlerine hakim ol Wink

4. uyu de ben ekleyeyim 2. bi id acarak siteye girip bi moda boyle laf etcek kadar kucuksen hiç durma

size mi sorcam??? naptıgını bılmeyen adamın lafınımı cekcem!! aynı duruma inş dusersınızde sonra bırılerı cıkıp ıns sızın gıbı yalakalık yaparda gorursunz!! buda 5!!

bu ne cesaret anlamıyorum ya kafası esen geliyor terör estiriyor forumda...

bu anlayısa son verin eger bosphorus ile bir sorunun varsa bunu PM aracılığıyla çöz Exclamation

ayrıca bu sitede kimse modlara bu sekilde hakaret edemez sonra dolarlar boynuna IP i Rolling Eyes

O cocuk yasında dediğin kişi 25+ dır bunuda bil Exclamation

böyle davrananları cok gördük önce yaptığınız hareketi bileceksiniz sonra cıkıp afra tafra yapacaksınız onuda PM den yapacaksınız Exclamation

eğer buranın kurallarına uymayı ve düzen icinde forumda paylaşım yapmayı bilmiyorsanız buradan cekip gidin Exclamation

burada bu kadar kullanıcı var onlar ban yemiyorda niye siz yiyorsunuz bunun bir nedeni olmalı Exclamation

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt