Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
konu silinmiştir ben sildim fazla yoru myapmayın ya iyilik yaramıyor arkadaşım

arkdaşlar çok özür dilerim böyle olduuğunu bilmiyordum bu konuyu görmemiş bilin hadi eyvallah aeol :wink1:

arkadaşlar ben bunla kasıyorum şuan ama siz bana güvenmeyebilirsiniz onun için admin denesin öyle kullanın

tam turk silkroad max dan neden aliyorsun zaten ordan gelen şeyleri kabul etmiyor burasi virüs var içinde zaten kullanmayin derim.

crack de cikicak az kaldi 3 tane hatasi var :) onda da reklam oldugu için yayinlayamazlar artık.

tombalaci_46 demiş ki:
ageofmyth3 demiş ki:
crack de cikicak az kaldi 3 tane hatasi var :) onda da reklam oldugu için yayinlayamazlar artık.
Crack Deilde Yapılan İşe Editleme Desek Daha Dogru Olur :wink1:
Farketmez herkes istediği gibi düşünür sizin düşündüklerinizi pek umursamiyorum

Konuyu silin. Biz yayinliyoruz SM yi. Yayinlamaya devam ederseniz. Yine bize muhtac oldugunuzu görücez :)

ageofmyth3 demiş ki:
tombalaci_46 demiş ki:
ageofmyth3 demiş ki:
Crack Deilde Yapılan İşe Editleme Desek Daha Dogru Olur :wink1:
Farketmez herkes istediği gibi düşünür sizin düşündüklerinizi pek umursamiyorum

Konuyu silin. Biz yayinliyoruz SM yi. Yayinlamaya devam ederseniz. Yine bize muhtac oldugunuzu görücez :)
Düşünecek Bişey Yok Basbaya Edit Yapıp Kendi Reklamınızı Yapıyorsunuz Yapan Adamın Hakkını Yiyorsunuz Sizin Gibiler Yüzünden Tbot , Srobot Crack Yapan Adamlar Crack Yapımını Durdurdu Bizzat Türk Crackerle Konuştum Aynen Bunları Söyledi ''Tosunum Yine Yaparız Crack Elimizden Geldigince Yardımcı Oluruz Fakat Bazi Lamerler hakkımızı Yiyor :wink1: '' Aynen Sözleri Buydu :wink1:

:)

kanit?

ben bebeto değilim yalniz belirteyim yada Jasonwalker değilim baskasının kodlari ile program yapayim..

şu salak yüzünden sm gidecek şimdi allahımın yalakası.10 k kişi 10 dakika oyanayacağına bırakınd a15-20 kişi birkaç gün kullansın aç gözlüler.

ageofmyth3 demiş ki:
:)

kanit?

ben bebeto değilim yalniz belirteyim yada Jasonwalker değilim baskasının kodlari ile program yapayim..
Onlar Yaptıkları Programlarda Benim Bildigim Kadarıyla Emegi Gecen Kişilerin Herzaman İsimlerini Programın Bir Köşesine Yazmışlardır :wink1: Hem Marifetin Var Bari Yapta Bir Turk Cracker Tanıyalım

Deepb7ue demiş ki:
şu salak yüzünden sm gidecek şimdi allahımın yalakası.10 k kişi 10 dakika oyanayacağına bırakınd a15-20 kişi birkaç gün kullansın aç gözlüler.
Aslında Paylaşmak Güzel Bişey ama Dedigin Gibi 10 Dk Sonra Gidecek :lol:

benim yüzüme millet birbirine dalacak sa konuyu tümden silerim silkroadmax almadım buda iki

sadece kıyağım olsunu böle yaptım

tombalaci_46 demiş ki:
Deepb7ue demiş ki:
Aslında Paylaşmak Güzel Bişey ama Dedigin Gibi 10 Dk Sonra Gidecek :lol:

bu paylaşmak değil işin içine etmek varolan bişeyi katletmek yok etmek.

Deepb7ue demiş ki:
sözünü geri all lan

Reklam kokan hareketler silkroad*** biliyoruz reklam yapmak için Extraloob'u kullanıyor demek oluyor ki siz bizim şeyimizsiniz :mrgreen: :twisted:

Kilit.
DeSwa kimin kod hırsızı olduğu ortada. Seni kaç kere bu siteden kovmamız lazım? İnsanın utanması olur. Bana kod hırsızı demek beni çekememeni teselli ediyorsa ne mutlu sana. Şimdi defol kendi çöplüğüne gözüm görmesin bi daha.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt