1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

"Borç 3 milyar Pound!"


 1. addIcFb

  addIcFb Aileden

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.215
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Okul
  İngiltere Futbol Federasyonu (The FA) Başkanı Lord Triesman; dünyadaki ekonomik krizin İngiliz kulüplerini de etkilediğini ve toplam borcun 3 milyar Pound'u geçtiğini dile getirdi. Kulüpleri uyaran Triesman, sporun güzelliğini bozacak tercihlerin yapılmamasını istedi.


  English_Pound01.jpg
  İngiltere Futbol Federasyonu (The FA) Başkanı Lord Triesman; kendilerine bağlı kulüplerin toplam borcunun 3 milyar Pound'u geçtiğini dile getirdi. Global ekonomik krizin kendilerini de yakından etkilediğini belirten Triesman, kulüpleri uyardı ve sporun güzelliğini bozacak tercihlerin yapılmamasını istedi.

  İngiltere'de yapılan yorumlardaysa; toplam borcun 1/4'lük kısmını Manchester United, Chelsea, Arsenal ve Liverpool'un oluşturduğu iddia edildi.

  Stamford Bridge'de düzenlenen bir konferansa katılan Lord Triesman "Verilen bütçelerin gerçekleri tam olarak yansıttığından şüphe duyuyorum, bu durum da bizim kontrolümüzü zorlaştırıyor. Ülkemizde, hatta dünyada çok sevilen bu sporun temiz kalması en önemli konudur. Kulüpleri uyarıyorum" dedi.