Evet başlıkdakı gıbı cesıtlı sılahlar almak ıstıyorum.Cocukmusun demeyın bu bır hobıdır..
Sizin bildiğiniz boyle boncuklu silah satan yerler varsa bana soylersenız cok memnun olurum..
Ps:Lutfen normal sadece boncuklu tabanca satan yerler olmasın çunku hızlı boncuk atmasını istiyorum..

oyuncakcılarda vardır Çocukluk konusunda haklısın ben 17 yaşındayım Ama Boncuklu tabancalarla cs gibi oynamayı Severim Tavsiyem Mp3 almak

EmmaW

ben 3-4 sene yaşadığım bir olay yüzünden bıraktım boncuklu tabancayı ama almak normal oyuncakcılarda güzel boncuklu buluncağını sanmam nerde oturduğunu bilmiyorum ama istanbulda kadıköyde veyahut eminönü gibi yerlerde olabileceğini sanıyorum

Boncuklu Sniper mı Var Pek Hedefe Gidicegini Sanmıyorum :D Koca Silahın Orjinalinde Bile Hafif Rüzgar Merminin Hedefinden Sapmasına Neden Oluyor . Herneyse Büyük Oyuncakcıklarda Filan Olur Toysarus mu ne öyle bi magaza warsa bulabilirsin orda

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yyooshy demiş ki:
İstanbul Florya da oturuyorum İstanbuldakkı heryere gıdebılırım

artık öğrenme zamanın gelmiş o vakit, bir istanbullu için bilmesi gereken ilk soru cevap şudur ;

a) X ürününü nereden alabilirim ?
b) sirkeci / tahtakale

aklınıza gelecek her ama her ürün tahtakalede var oralarda gezmekten korkmayın çekinmeyin kalabalığa aldırış etmeyin ne aklınıza geliyorsa bir dükkana girip sorun hemen tarif edeceklerdir.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
extraloob demiş ki:
Yyooshy demiş ki:
İstanbul Florya da oturuyorum İstanbuldakkı heryere gıdebılırım

artık öğrenme zamanın gelmiş o vakit, bir istanbullu için bilmesi gereken ilk soru cevap şudur ;

a) X ürününü nereden alabilirim ?
b) sirkeci / tahtakale

aklınıza gelecek her ama her ürün tahtakalede var oralarda gezmekten korkmayın çekinmeyin kalabalığa aldırış etmeyin ne aklınıza geliyorsa bir dükkana girip sorun hemen tarif edeceklerdir.
Tecrübe konuşuyor. 8)

PS: Bende Sirkeci diyecektim. :lol:

Bizim burda mp5 boncuklu 10tl kırtasiyede var :D
İstanbul'u bilmem ama kırtasiyelerde olabilir bi ihtimal

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

İstanbul'da bulunmadığımdan yer bilemiycem lakin boncuklu silahlarla işiniz varsa bunlar gibi Airsoft silahlar alın :thumbsup: Birde 3-5 liraya koruyucu gözlükler var onlardan alın şakaya gelmez.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ufakken alırdık ellerimize savaş yapardık hahaha manyak zevkli olurdu varya :D gücümüzde yetmezdi çekmeye dizinin arasına sıkıştırıp cekerdin bazen kayardı elin arada kalırdı fena acırdı :D

adam gibi alacaksan airsoft tan alacaksin plastik mlastik mermi çikiş hizi gerçeğiyle bire bir hele sniper dürbünü orjinal zaten 200m net görüyosun ama plastik nede olsa bunu nasıl kullanırsız kutu kolalari toplarsin belirli yerlere koyarsın zevkin için istediğin uzakliktan bi ara Türkiye sitesi vardi Ankarada hafta sonlari airsoft silahlarıyla eğlence düzenleyen kapandı heralde oda ben almanyadan arkada 130 euro ya bunu
aldırmıstım Türkiye'den alcaksan 300 lirayi gözden cıkar ha m41a felan onlar ucuz ama sniperin tadini vermez

Yukarı Alt