Bobo: Ayrılmayı düşünmüyorum
Beşiktaş'ın Brezilyalı golcüsü Bobo, siyah-beyazlı takımda mutlu olduğunu ve bir yere gitmeyi düşünmediğini söyledi. Bobo, Türkiye'de en beğendiği futbolcunun ise Hakan Şükür olduğunu belirtti.
Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Bobo, sezon sonunda takımdan ayrılacağı yönünde söylentilere yanıt verdi. Beşiktaş ile 2011 yılına dek sözleşmesinin bulunduğunu belirten Brezilyalı golcü, ''Burada çok mutluyum ve kalmak istiyorum'' dedi.
TED İstanbul Koleji'nde düzenlenen panele katılan Bobo, Avrupa'da hangi kulüpte oynamak istediği sorusuna da Brezilyalı futbolcu, ''Şu anda bunu düşünmüyorum. Burada oynarken başka yeri düşünmek bence anlamsız'' diye yanıt verdi.
Türkiye'de en beğendiği Türk futbolcunun Hakan Şükür olduğunu ifade eden Bobo, ''Forvet olduğum uçun hep forvet oyuncularını yakından takip ediyorum. Hakan Şükür yaşına göre iyi performans sergiliyor. Ümit Karan ve İspanya'da oynayan Nihat da çok iyi, ama içlerinden birini seçmem gerekirse Hakan Şükür derim'' şeklinde konuştu.
Bobo, A Milli Futbol Takımı'nın, Avrupa Şampiyonası'nda iyi bir sonuç almasını istediğini ve şampiyonada Türkiye'yi destekleyeceğini kaydetti.

NOBRE: TARAFTARIMIZ MÜKEMMEL

Beşiktaş'ın Brezilya asıllı futbolcusu Mert Nobre, siyah-beyazlı taraftarları ''Mükemmel'' olarak niteledi, en sevdiği tezahüratı ise ''Kartal gol gol'' diye açıkladı.
Oynadığı her takımda performansının yüzde 100'ünü ortaya koymaya çalıştığını anlatan Nobre, ''Her zaman Beşiktaş formasına yakışır şekilde mücadele etmeye çalışıyorum'' dedi.
Türkiye'yi çok sevdiğini ve bir ömür boyu kalabileceğini ifade eden Nobre, ''Türkiye çok sevdiğim bir ülke. Ailemle birlikte burada çok mutluyum. Bana Türk vatandaşlığı için bir teklif sunuldu, ben de kabul ettim'' şeklinde konuştu.

Yukarı Alt