SnowFlake demiş ki:
Streetwise demiş ki:
neden off topic kirletme gereksinimi duyuyorsun ki? bu konuların yeri burasımı.
biz o faslı az önce bitirdik liiiii :P
olsun hamza öğrencilerine öğretememiş bak. günde 30 tane spor başlığı açıyor hamza ama hiç birini off topic açtığını görmedim. makara:
20 k post yaptı baksana. varoolll ahaha

Streetwise demiş ki:
başlığı 2 yorum attım 2 gol oldu. :d bu çocuk kaçar, taşlanmadan..

ps : bjk <3 :p
Senin mübarek ismine diye başlardım ama dostluk kupası lig falan olsa affetmezdim :P makara:

Adith demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Villarreal akar ! :P

@Adith
Demedim mi batuuu ^^
Adam haklı beyler. Bu maçı vercez diyodu. :mrgreen:
Bişeyi biliyorum da diyorum :P

hmzsnmz demiş ki:
Villarreal - Beşiktaş : 2-2 Maç sonucu. :beer:

Ps. Adamların sezon açılışı zaten onları yensek ayıp olurdu berabere dostca bitti. Penaltılar formalite ^^
Gönüllerin galibisiniz :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Whisk demiş ki:
Bobo attı. :lol: Beşiktaş 1-0 Villareal / Atv'de naklen izleyebilirsiniz.

P.S : Cenk Gönen süper kaleci.

P.S 2 : Guti'ye top geldiğinde Villareal taraftarının ıslıklaması beni deli etti :twisted:

P.S 3 : Q7 bugün biraz kötü ama yinede çok şık hareketler yapıyor.

1. gol

[facebook]cfs-ak-snc4/48502/874/141445379221633_34085.mp4[/facebook]

2. gol

[facebook]cfs-ak-snc4/42051/89/141448092554695_54376.mp4[/facebook]​

ohanness Q7 her maöta gol atmaya başladı.

yaaaaaa amaaaaa olmadıııı ahahahahahahaha akıyordu bunlar :lol: yapmayın çocuklar yapmayın :P
Vill akıyor abicim akıyooor :lol:
Ekrem penaltıya geldiği an dedim bu takoz vurur dedim direkte patlar dedim ve öyle oldu :P sağlık olsun :lol: bjk akmaya devam haydi iyi geceler
:lol: :santa:

hmzsnmz demiş ki:
Guathema demiş ki:
bi kere golü neden ekliyorsunuz ? anlamam :P
Maç bitince villareal maçı golleri diye bir topic açıp eklersiniz bu bjk bu sene pek bi havalı yahu kadıköye gelinde
Alex akar , Emre akar,Stoch akar,kazım akar,santos akar,gökhan akar,volkan akar, vb. akarlar Yapalım size :beer: :lol:
Sen maç bitince ekle abim olur mu biz böyleyiz ^^

:lol: makara:
Gerçekten eklesek mi zuhashdhasdhashd :lol:

Hamza abi senin Ekrem'e garezin vardı demi :lol: Artık benimde var. Ya dostluk maçı da olsa Beşiktaş'ın yenilmesine dayanamıyorum :lol:

Guathema demiş ki:
yaaaaaa amaaaaa olmadıııı ahahahahahahaha akıyordu bunlar :lol: yapmayın çocuklar yapmayın :P
Vill akıyor abicim akıyooor :lol:
Ekrem penaltıya geldiği an dedim bu takoz vurur dedim direkte patlar dedim ve öyle oldu :P sağlık olsun :lol: bjk akmaya devam haydi iyi geceler
:lol: :santa:
Taş gibi oynadık harbiden aktı yani daha ne zorunuz var anlamıyorum ^^

Ps. Guti & Q7 falan varken ilk yarıda güzelce oyun gidiyordu , doğal olarak schuster oyuncuları görmek adına kadroyu değiştirince kimya bozuldu bi anda 2 gol yedik. Zaten adamların sezon acılısı bırakta onların istediği sonuçla bitsin ^^

zaten siz istemiyordunuz dimi matadorlar aldı kelleyi dahalen yok q7 yok guti diyorsunuz ya :lol:
belkide ilk yarı bırak oynasınlar yeni transferler var dedi adamlar 2. yarı çat çat attı golleri ekremde tamamladı ohh tam oldu :lol:

Guathema demiş ki:
zaten siz istemiyordunuz dimi matadorlar aldı kelleyi dahalen yok q7 yok guti diyorsunuz ya :lol:
belkide ilk yarı bırak oynasınlar yeni transferler var dedi adamlar 2. yarı çat çat attı golleri ekremde tamamladı ohh tam oldu :lol:
Maçı full izledin mi adamların golleri ne zaman geldi ? Guti q7 çıkınca cahil cahil konuşmayın. 5. Hafta stadınıza 2 tane dünya yıldızı gelece şimdiden hazırlıklara başlayın keza kanınız çok akacak ^^

Yukarı Alt