clentless staldan stal kuruyordum bi baktım block olmusum yarın biter demi çok sinir oldum +5 bow wardı açılırmı?

galatasarayfaruk demiş ki:
clentless staldan stal kuruyordum bi baktım block olmusum yarın biter demi çok sinir oldum +5 bow wardı açılırmı?

100 yıl sonra açılacak :cry: (bende banladım)

Bu clientless sayesinde gecen ay ban yiyen 4.500 bot varken bu ay 20.000 bot var :P
2 tanesi benim olmak üzere :P

Çok geçmiş olsun 1 eylüle kadar bi char banlanmaz sanırım çünkü onların ayarını yapmak joymaxı bozar şerefsizler direk 100 yllık banlıyo.çok geçmiş olsun:S
arkadaşlar siz ne diyorsunuz ne yıkılması hemde bi oyun için bu kadar bağımlı olmayın

ben hiç banlanmadım yaw :):) nasıl bir duygu bilmiom clientness çıktığından beri kullanıom çarım 63 oldu hala tık :)

ironEyE demiş ki:
g.o hayatımda hiç ban yemedim umarım başıma gelmez kesinlikle yıkılırım :cry:
benim basima asla gelmez, yani botu test etmek icin kullandigim lv5 charlari mi banlayacaklar :D

okadar zamanında tbot kullandım agbot kullandım şidmide bi kere ban yemedim silk de almadım :D ban yesem oyunu bırakcam zaten hiç yoktan bahane olur 62 lvl çok emeğim var ama bir türlü ban atmıyolar en sonunda rica edecem :)

ozan1234 demiş ki:
Çok geçmiş olsun 1 eylüle kadar bi char banlanmaz sanırım çünkü onların ayarını yapmak joymaxı bozar şerefsizler direk 100 yllık banlıyo.çok geçmiş olsun:S
arkadaşlar siz ne diyorsunuz ne yıkılması hemde bi oyun için bu kadar bağımlı olmayın
çok uzun uğraşlar sonucu pcde hazırladığın dönem ödevini tam kayıt edecen elektrikler kesiliyo

emek harcadığın şey için yıkılmazmısın sende :sfff: :think:

belgther demiş ki:
ironEyE demiş ki:
g.o hayatımda hiç ban yemedim umarım başıma gelmez kesinlikle yıkılırım :cry:
benim basima asla gelmez, yani botu test etmek icin kullandigim lv5 charlari mi banlayacaklar :D
Benim agbot versiyonlarını test etmek için kullandığım 15 lvl char vardı banlanmış :lol:

Yukarı Alt