1. Bölüm QQ Üyeliği Almak

QQ Nedir?
Çinlilerin ömrü boyunca bıkmadan usanmadan bütün işlerini qq üyelikleri ile hallettikleri digital ortamdaki ID lerine QQ denir. 1 QQ üyeliği ile %90 bütün internet sitelerine üye girişi yapabilirler. Birde msn tarzı bir client' i mevcuttur (Çok kullanışlı)

1. http://imqq.com/
2. Sign Up
3. Kullanıcı Bilgileri
4. Üyeliği Kaydet
5. Mail adresine gelen aktivasyon link'i ile üyeliğini onayla

Dilerseniz QQ Client' ini indirebilirsiniz

2. Bölüm Oyunu Indirmek

1. http://bns.qq.com/
2. Downloader Client
3. Chrome böyle yapmazdı ama yaptı işte :mrgreen: indirmeye devam edebilirsiniz.
4. Downloader' da QQ girişi yapmak zorunda değilsiniz.
5. Download butonuna basınız.
6. Indirme bittikten sonra Setup ekranı karşınıza gelicek klasik bir şekilde ileri > ileri > ileri > ileri falan filan :mrgreen:

Not: Oyunu kurmadan önce 3. adımı uygularsanız bir sorun yaşamadan oyuna girebilirsiniz. Sistem dilini değiştirmeden girildiğinde Server isimlerini veya Caphcha kodu çıkıyor arada bu kodu göremessiniz yani giriş yapamassınız yada oynadığınız server ı bulmanız zaman alıcaktır.

3. Bölüm Sistem Dilini Değiştirmek

Windows 8 (diğer sistemlerde hemen hemen aynıdır)

1. Denetim Masası
2. Dil
3. Konum
4. Konum (Ana Konum) Çin
5. Yönetimsel (Sistem Yerel Ayarını Değiştir) Çince Basitleştirilmiş
6. Uygula > Tamam > Bilgisayarı yeniden başlat

Not: Klavye' yede Dil Ekle diyerek Çince Basitleştirilmiş' i seçerseniz lazım olucaktır mutlaka

4. Bölüm Oyuna Giriş

Üyeliğinizi bir pasaport bilgisi ile aktifleştirmeniz gerekiyor bu adımı atlarsanız giriş yapamazsınız.

1. http://jkyx.qq.com/
2. Giriş Butonu
3. QQ Account' u ile giriş yapınız.
4. Otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
5. Açtığım sekmeden 3. kısmı seniçiniz
6. Sallamasyon bir Pasaport kimliği
7. Doğum Tarihiniz
8. Adınız Soyadınız
9. Onayla

10. Oyunu kurduğunuzu tahmin ediyorum Launcher' ı açınız.
11. Server' ınızı seçiniz (En sağlıklı server sizin için hangisi daha sonra basit bir şekilde açıklıcam)
12. QQ üyeliğiniz ile giriş yapınız.

13. Oyuna girdikten sonra gelen ilk kutu Kullanıcı Adı sallıyabilirsiniz ama aklınızda kalması daha yararlı unutursanız sağ alt tarafta görebilirsiniz.
14. Karakter oluşturma ekranı

Not: Eğer bir kitle oluşursa detaylı bir şekilde combinelerle birlikte konuları açmaya başlarım :mrgreen:
Not 2: Söylemeyi unuttum serverlar çinde olduğu için VPN veya Game Booster olmadan ping' iniz yüksek olucaktır (lag)​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
*oyunu bilgisayarın dilini değiştirdikten sonra yükleyin.
*NSIS error installer hatası alırsanızda installer clienti hangi dosya içerisinde ise ve yanındaki partlarla birlikte masaüstüne çıkarın tekrar yüklemeyi deneyin düzelecektir.

Çok lag oluyor mu? Tek öğrenmek istediğim bu çünkü lagla oyunun tadını çıkaramam :/

Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Min. sistem gereksinimleri nedir
http://bns.qq.com/ min gereksinimler en altta yazıyor.

Türkiyeden Çin'e bağlanıyorsunuz lag oluyor ben BattlePing kullanıyorum aylık 5 veya 6$ mı neydi öyle birşey işe yarıyor 400-500 ping le oynadığım serverda 200-250 ye düşürüyor.

[tag]Judas[/tag]

vigordan kastın exp in tükenmesi ise hayır :mrgreen: günlük limit bir yandan iyi bir yandan kötü

bana biri yardım edebilir mi heryeri giriyorum şifre yi falan giriyorum bi ekran cıkıyo sarı uyarı veriyo: altında:::: Bu ziyaret seçebilirsiniz:
Tencent Games Ana Sayfa:: diye yazı veriyo. neyi eksik yapıyorum acaba

Bu mesaj zirumoruchi rumuzlu uyeden alinti yapildi
zirumoruchi demiş ki:
bana biri yardım edebilir mi heryeri giriyorum şifre yi falan giriyorum bi ekran cıkıyo sarı uyarı veriyo: altında:::: Bu ziyaret seçebilirsiniz:
Tencent Games Ana Sayfa:: diye yazı veriyo. neyi eksik yapıyorum acaba
resim çek yolla

Yukarı Alt