ARKO demiş ki:
bak hepsi doğru fakat şu ikisi çok yanlılş

Her zaman kendine kırmızı yananı kesebilen (ödlekler gibi gri yananı değil )
ben yeşil canavarlarda kasardım bunun glavie-blade ile alakası yok yeşil canavarlarda daha seri olduğum için daha fazla exp gelirdi :wink1:

Hiç bir zaman bazıları gibi çok fazla SP ye muhtaç olmayan
çok yanlış çünkü bicheon bölümünde gereksiz artık hiçbir skil kalmadı sayılır hatta diğerlerinden daha fazla sp gereksinimi duyar :wink1:
çok güzel özetledin

CHaKaLL

Öğretiyorum
Paylaşım için teşekkürler.Arkadaşlar gerek gerçek olsun gerek mecazi anlamlarla olsun arkadaşımız blade çarın sağlamlılığını ve dayanıklılığını anlatmış.blade çarın en sağlam çar olduğu bişr gerçektir.ve blade çar 2 nuke ile yatacak çar değildir.glavie force diyorsun bana göre force nin en çok işe yaradığı çardır glavie+ force ama blade karşısında diğer çarlar kadar şansı olmayacağıda bir gerçektir(çarın üzerindeki set elindeki silah ve çarı kullanan kişiye göre değişir ve bu her çar için geçerlidir)

ARKO demiş ki:

ben yeşil canavarlarda kasardım bunun glavie-blade ile alakası yok yeşil canavarlarda daha seri olduğum için daha fazla exp gelirdi :wink1:

çok yanlış çünkü bicheon bölümünde gereksiz artık hiçbir skil kalmadı sayılır hatta diğerlerinden daha fazla sp gereksinimi duyar :wink1:

+1907

Paylaşım için teşekkürler.Arkadaşlar gerek gerçek olsun gerek mecazi anlamlarla olsun arkadaşımız blade çarın sağlamlılığını ve dayanıklılığını anlatmış.blade çarın en sağlam çar olduğu bişr gerçektir.ve blade çar 2 nuke ile yatacak çar değildir.glavie force diyorsun bana göre force nin en çok işe yaradığı çardır glavie+ force ama blade karşısında diğer çarlar kadar şansı olmayacağıda bir gerçektir(çarın üzerindeki set elindeki silah ve çarı kullanan kişiye göre değişir ve bu her çar için geçerlidir)
:thumbsup:

Blader bıraksın da bakalım wizzle uniq kesebilioN mu?Ayrıca uniqi senin kesmen kesemeyen herkesi kesebilecein anlamına gelmior.. Gayet CooL olmş tşk. kardeş

Sniker demiş ki:
Gençleri yanlış yönlendirmemek lazım.
Blade bu yönden korkakların charıdır, kendilerini block + KD + ironwall shield ile ölümsüz ilan ederler, bi force glavier gelir, emperor ile 15k windless ile 15k ve storm cloud ile 12k vurmak üzere bladeri tabiri caizse .ötünün üzerine oturtur.Blade varsayımların charıdır, 1 block koyarsın 2 block koyarsın 3. de criti yersin. 1 kd yaprsın 2 kd yaprsın 3 de kalırsın.E bu durumda sun +7 üzeri weapon sahibi olmadıkça kimseyi de kesemessin.
Bu oyunu bilerek ve anlatarak oynuyorum.Bunun aksini de görmedim.
helal olsun ya bu adam oyunu biliyor.Aynen katılıyorum bladerı çok abartmışsın.Bence sizde ne çar olursa olsun oynamayı bilmedikten sonra hiçbir şey yapamassınız.Ha bladen var ha nukerin var.Önemli olan oyunu bilmek , yaşamaktır.

F10diP| demiş ki:
ARK0 demiş ki:

katılıyorum

KESİNLİKLE KATILIYORUM

Extraloob ta şuan 91 bladerim satılık vitrininde :D ama şunu kabul edelim SP canavarı :S

Prada

80 lvl sınırı olduğunda yazılmış olabilir bu.

80 fire 80 lighting 80 bicheon 60 snow şeklindeki blade gerçekten efsaneydi. Zaten set güzelse kalkanda BR oranı +15 ise çok fazla damage almıyordu + snow açıncada yıkılmaz bir char oluyordu.

ama her gelen upgrade blade i biraz daha def yönünden zayıf hale getirdi. Su an snow açmak için lighting yada force dan ödün vermek gerekiyor buda vuruşunu düşürür. Artik çokta bir efsaneliği kalmadı. Ama oyunun en iyi tankıdır hala. 1h/cleric ilede karşılaştırmak mümkün blade daha iyi bir tanktır bana göre.

sizede 1 formül vermek isterim bayım :) 100bicheon 100fire 80light 20cold olmalı skiller ve +6set +7silahlarla charı 1 kez bile yere indiren olursa 500 TL nakit para vereceğim!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prada

alideli bence çek iddianı geriye. rogue/warlock karşısında hiç bir şansı yok blade karakterinin.

Iki karakteride FF şekilde kasıp üzerlerine 10 numara set çekip kıyasladım. Usta ellerde rogu/warlock karakterinin indiremeyeceği chinnese karakteri yok.

EliteTurk

Aileden
Benimde blade charım vardı en son Force açmıştım ortalık yıkılıyodu taki Europa charlar gelene kadar Wariror lar hele bladenin canını acayip yakıyor bide Cleric-Wariorsa işi zor bladenin genelde derlerki blade nin elinde sheild var phy defancesi yüksek diyip garment giyen millet çok fakat wariorla karşılaşınca ha garment giymişsin ha çırılcıplak defance 0 olarak kapışıyosun tabi 15 saniyelik iron wall ı hesaba katmassan... Ama Blade ginede en sevdigim charlardan biri,benim için şuan Nostalji olsada :wink1:

alideli bence çek iddianı geriye. rogue/warlock karşısında hiç bir şansı yok blade karakterinin.

Iki karakteride FF şekilde kasıp üzerlerine 10 numara set çekip kıyasladım. Usta ellerde rogu/warlock karakterinin indiremeyeceği chinnese karakteri yok.
Romeye gelip bide ebnim üzerimde denersen sevinirim. " FORCE GLAVİER RULEZZ!!!"

bladeyi abartalım ama bi yere kadar force bowla divisyonu geçirip 25k crit 15 k crit atıp yerle bir edenleri gördüm..glavie içinde aynı arka arkaya 3 4 crit de bladeyi yere serebilecek bir karakter..ama tabiki block yatır batır ıron wall ile biraz zorlanılıyor..ama sonuçta yatmayacak char yoktur..

alideli demiş ki:
sizede 1 formül vermek isterim bayım :) 100bicheon 100fire 80light 20cold olmalı skiller ve +6set +7silahlarla charı 1 kez bile yere indiren olursa 500 TL nakit para vereceğim!!!!!!!!!!!!!!!!!

Force bow / force glavie / warlock warrior / warlock rouge / warrior cleric

force bow zehirleri doldurup 3 crit çeker
force glaive zehirleri doldurup 3 crit çeker
zaten avrupalıları saymaya gerek yok bütün zehirleri doldur uyut sonra bas atack yükseltme skilini ve bumm

bence yatmayacak char yok her char yatar sonuçta crit işi bu

Blade 4 vs 1 bile yapabilr :) eğer düzgün item yaparsan , ,Force glavie diyorsunuz blade charın force açmasına gerek yok onun yerine 100 mastery farklı bi yönde gidebilr :) o yüzden blade bende daha mantıklı ve ff + 10 numara item yaparsan yatırması zor olabilr :)

Yukarı Alt