emre67380 demiş ki:
kardeşim banamı diyorsun anlamadım ben size bişey demedim mesajlarıma bak anlarsın... wild e mi bana mı yazdın anlayamadım yani....
Wild'e sormuştum db'yi hacklediler falan gibi bir suçlama yapıyor..

bilemiyorum ama arkadaş banamı yazıo onamı yazıo anlamadım

"charı aldıgın adama sor sınıf arkadasın sana sağlam çakmış haberin olsun "

bu mesajıyla bana yazıyormuş gibi geldi o sınıf arkım 5 senelik arkım benim ve ecsro yu bıraktı onun olmadığını çok iyi biliyorum.

XavioR * demiş ki:
kim neden Db falan bahsediyor bunlar basit şeyler değil :lol:
bizim noob furkan db'yi mi hackliyecekmiş :twisted:

msn gel ezik :D

arkadaşım bana laf söyleyen kimse cıksın gelsin karsıma sagda solda yaygara yapmasın

yapana söyle dediğim gibi ben sadece charımın hacklendiğini ve oyunu bıraktığımı söylemek için açtım ama iftirayı ben atmışım gibi bana yazıyorsun....

Daha dün benı tehdit ediyorlardı senın charını soycaz soycaz en son efsanenin stallına girip dc yedirmişlinizsonra char cırılcıplakmış girdiginde ne tesadüf

harbi bu forum 10 yasındaki veletlerle dolu bişey demiyom he ben hackledim ne olmuş git üstüne su iç

yiyorsa erkekliğin cık gel itemlerini geri almaya calıs ...

tmm knk uzatmaya gerek yoq onların hacklediğinide bilmiyoruz.kesin kanıt olmadan konuşmucam.kesin kanıtıda aramaya hiç niyetim yoq sro yu bırakıyorum zaten...

bu arada 10 yaşında diosun ben 18 yaşındayım üniv. bu sene :wink1:

AweSome demiş ki:
WildKing demiş ki:
ben iftira atmıyorm şüphelenıyorm daha geçen gun beni tehtıt ettiler dıyorm ama kanıt yok işte onların caldıgına dair
kendinin olmayan accyi senle takaslayan adam diilmisin sen o acc benm benm olacakda prisoners onur oynamak içn aldı takasladı anlamıorm :wink1:
Hyr char arkadaşımın 1sene once hacklenişti Kill berkin oyundada demiştin hatta prisoners takas yapmadı hem geri almış charı :thumbsup:

NEse ben yatıyorm iyi geceler :byes:

Takımı
Seçiniz...
orionsguard demiş ki:
harbi bu forum 10 yasındaki veletlerle dolu bişey demiyom he ben hackledim ne olmuş git üstüne su iç

yiyorsa erkekliğin cık gel itemlerini geri almaya calıs ...
bunlar benim yanıma bile gelemiyo bi kere küfürleşmiştik oyunda adresimi verdim faturadan baktım yok öyle bi adres dedi cok tırsaklar hele senin yanına gelirken rüzgarına kapılır puff diye uçarlar :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt