1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

BlackBerry'e Flash desteği geliyor


 1. Unforgiven

  Unforgiven rank8

  Kayıt:
  13 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.506
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  BlackBerry akıllı telefonlar, Flash teknolojisinin sunduğu tüm nimetlerinden yararlanabilecek.

  [​IMG]

  RIM ve Adobe Systems Incorporated, web sitelerindeki çoklu ortam içeriklerinin görüntülenmesini sağlayan Adobe Flash Player’i BlackBerry platformuna taşımak için çalışmalara başladı.

  RIM ile Adobe’nin birlikte çalışması sayesinde, BlackBerry akıllı telefon kullanıcıları, Flash teknoloji geliştiricileri ve içerik yaratıcılarının Web’e sunduğu tüm heyecan verici içerik ve hizmetlerin keyfini çıkaracak.

  BlackBerry akıllı telefonlarının üreticisi Research In Motion (RIM) ile Flash Player’in yaratıcısı Adobe Systems Incorporated birlikte çalışma kararı aldı. Karar, Adobe’nin dünyanın dört bir yanından geliştiricilerin toplandığı Adobe Max konferansında açıklandı. Buna göre, RIM de Adobe Flash Platformu’nun Açık Ekran Projesi’ne (Open Screen Project) katılmış oldu.

  Adobe önderliğinde sürdürülen Açık Ekran Projesi (Open Screen Project), cep telefonları, masaüstü bilgisayarları ve diğer tüketici elektroniği cihazları arasında, bir kullanıcı deneyimi sağlamak için 50’ye yakın sektör liderinin birlikte çalışmasını içeriyor. Projeye dahil olanlar, elektronik cihazlarının bağımsız uygulamalar ve zengin web taraması sağlayan Adobe Flash Platformu’ndan yararlanma imkanına kavuşuyor.

  Daha fazla bilgi için: http://www.openscreenproject.org adresini ziyaret edebilirsiniz.