1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Blackberry Presenter ile kolay sunum


 1. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach

  Blackberry Presenter ile kolay sunum
  Vodafone kolay ve etkili bir sunum yapmak isteyenlere Blackberry Presenter'ı getirdi


  [​IMG]

  Vodafone küresel gücünü ve bilgi birikimini kullanarak en son teknoloji ve cihazları Türkiye’ye getirmeye devam ediyor.

  BlackBerry® Presenter, projeksiyon cihazına takıldıktan sonra Bluetooth yoluyla BlackBerry® akıllı telefonlar ile irtibata geçiyor ve telefonda yüklü PowerPoint sunumu anında perdeye ya da monitöre aktarıyor. Türkiye’ye ilk kez Vodafone tarafından tüketicilerin beğenisine sunulan cihaz bir çok avantaj sunuyor.

  Kolay kullanım, etkileyici sunum
  Kullanımı çok kolay olan BlackBerry® Presenter’dan yararlanmak için projeksiyon cihazına ya da monitöre takmak yeterli. Bunun ardından BlackBerry® telefonunda “sunum” modu seçiliyor ve sunum başlıyor. BlackBerry® Presenter karmaşık kurulum ve ayarlamalar gerektirmiyor. Üstündeki tek düğmeden cihazı kapatmak veya yeni bir sunum için yeniden başlatmak mümkün.

  Hafızası 100 sunum sayfasına ulaşabilen, 24 animasyonu destekleyebilen BlackBerry® Presenter ile istendiği takdirde sunum sayfası geçişi için belli bir zaman ayarı yapılabiliyor. Böylece sunum kendi kendine akıyor.

  Cihazın sunduğu bir başka avantaj ise “freeze” yani dondurma özelliği. Bu özellik ile belirli bir sunum sayfası dondurulabiliyor. Onun arkasından daha ilerideki başka bir sayfa kullanılmak istendiği takdirde, sunumu yapan kişi telefonda istediği slaydı buluncaya kadar daha önce dondurulan sunum sayfası perdede kalıyor. Aranan sunum sayfası bulununca, “unfreeze” özelliği ile tekrar başlatılan sunum bu sayfadan devam ediyor.

  Ayrıca sunumdaki sayfalara ilgili olarak alınan notlar da telefon üzerinde görülüyor. Böylece sunumu yapan kişinin dikkati dağılmadan sunuma devam edebiliyor.

  BlackBerry® Presenter bütün Vodafone Cep Merkezlerinde KDV dahil 399 TL fiyat ile satışa sunuluyor.