1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

BlackBerry artık MAC’lerle ‘konuşabiliyor’


 1. Kobe

  Kobe rank8

  Kayıt:
  3 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.698
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  BlackBerry artık MAC’lerle ‘konuşabiliyor’

  [​IMG]


  RIM, Mac kullanıcıları için ‘BlackBerry Desktop Manager’ yazılımını geliştirdi. Böylece, BlackBerry akıllı telefonlar artık Mac’lerle kolaylıkla senkronize olabilecek. Yazılım, 2 Ekim’den itibaren ücretsiz olarak indirilebilecek.

  Research In Motion (RIM) Mac® kullanıcıları için geliştirilen BlackBerry Desktop Manager yazılımını duyurdu. Yeni yazılım, Mac® kullanıcılarına iletişim bilgilerini, takvim randevularını, görevlerini ve notlarını BlackBerry® akıllı telefonlarıyla güvenli yoldan kolaylıkla senkronize etmenin yolunu açıyor. BlackBerry® Desktop Manager yazılımının yeni versiyonu 2 Ekim Cuma gününden itibaren http://www.blackberry.com/mac adresinden ücretsiz olarak indirilebilecek.

  Yeni BlackBerry Desktop Manager yazılımı, Mac kullanıcılarına iCal®, Adres Defteri, Microsoft® Entourage® gibi alışık oldukları Mac uygulamalarını, BlackBerry akıllı telefonlarıyla sorunsuz ve kolayca senkronize etme imkanı tanıyor. Böylece, uygulama ekleme, çıkartma, otomatik yedekleme, yedeklenen dosyaları kriptolama ve yazılım güncellemesi kurma gibi işlemler Mac kullanıcıları için daha da basitleşti.

  BlackBerry Desktop Manager ayrıca, Mac kullanıcılarının iTunes® müzik arşivlerini BlackBerry akıllı telefonlarıyla senkronize etmelerini sağlayan BlackBerry Media Sync’i de entegre ediyor*. Kullanıcılar, şarkı bilgileri de dahil BlackBerry Desktop Manager yazılımı üzerinden istedikleri iTunes şarkılarını seçip, hızlı bir şekilde BlackBerry akıllı telefonlarına yükleyebilecek.

  BlackBerry Desktop Manager yazılımı, Mac OS 10.5.5 kurulu Mac bilgisayarları ve BlackBerry OS 4.2 ile üstü sürümlerin yüklü olduğu BlackBerry akıllı telefonlarını destekliyor.
   
 2. E.Cartman

  E.Cartman Bilgiliyim

  Kayıt:
  9 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  1.122
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Pc / extraloob.com

  BlackBerry 'si olanlar için güzel :lol: Benim hiç BlackBerry 'im olmadı :cry: