Takımı
Besiktas
Almak için param hazır, kullananların eleştirilerini alayım dedim. Beyaz alacağım.

Şarjı iyi gidiyor mu ?
Ses kalitesi iyi mi?
Kullanabilirliği mevcut mu ?

beyaz alma oyuncak telefon gibi oluyo. Siyahını al. Jarjı sabahtan akşama kadar falan dayanır işte fazla zorlamazsan :D Ses kalitesi normal, kamera kalitesi 0 falan fıstık :D

EmmaW

telefonu kullanmıyorum ama kullanan arkadaşlarım sırf bbm için kullanıyor bbm de konuşucak baya arkadaşın varsa al ama yoksa bence boşver gitsin başka telefonlara bak

Takımı
Besiktas
Addicted demiş ki:
beyaz alma oyuncak telefon gibi oluyo. Siyahını al. Jarjı sabahtan akşama kadar falan dayanır işte fazla zorlamazsan :D Ses kalitesi normal, kamera kalitesi 0 falan fıstık :D
Feys, müzik, mesaj vs kaç saat dayanır yani ? Beyaz cool duruyor beyaz alıcam :D

Beyazın tuş ışıkları kötü gözüküyor, bende siyah var geçen gün aldım pek gözlemleyemedim.

Takımı
Besiktas
Lordzek demiş ki:
Beyazın tuş ışıkları kötü gözüküyor, bende siyah var geçen gün aldım pek gözlemleyemedim.
Yok be broo, nasıl zevkiniz var sizin hayran kaldım ben beyaza.

Ben bizzat kullandım yazdan beri parçaları çok pahalı herkesin elinde var ondan bende kardeşime verdim.Kullanışlımı evet fakat kamerasının ömrü var belli bir süre sonra kalitesi bozuluyor.

Sana tavsiyem git galaxy ace al hayran bıraktı kendine :D

9700 bold kullanıyorum gayet memnunum 8520 alma derim 9300 al ! en fazla 100 lira oynar arada .

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Aklın var ise BB almazsın. Tek artısı kulaklıkta eksta boost var daha yüksek alıyorsun sesi. Baska hic bir ekstrası yok. Yok BBMmis yok msnmi yok feysmis hepsi icin internet pakedin olması gerekli bedava degil. Ek olarak normal telefona göre interneti cok yavas. Ha eger ergenekondan alacaklar beni iceri diye tırsıyorsan al kullan. Dinlenemeyen tek telefon özelligine sahip-mis-. O kadar berbat menüsü var ki. Sanarsın oyuncak telefon kullanıyorsun. Ek olarak asırı kasıyor. RAM programı kullanıyorum ek olarak yüksek hafızası olan bir sd hafıza kartım var ona ragmen yavaslıyor.
Özet: I-Phone aldıgım gün satmayı gectim BB'yi bildigin cöp konteynırına atacagım

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Aklın var ise BB almazsın. Tek artısı kulaklıkta eksta boost var daha yüksek alıyorsun sesi. Baska hic bir ekstrası yok. Yok BBMmis yok msnmi yok feysmis hepsi icin internet pakedin olması gerekli bedava degil. Ek olarak normal telefona göre interneti cok yavas. Ha eger ergenekondan alacaklar beni iceri diye tırsıyorsan al kullan. Dinlenemeyen tek telefon özelligine sahip-mis-. O kadar berbat menüsü var ki. Sanarsın oyuncak telefon kullanıyorsun. Ek olarak asırı kasıyor. RAM programı kullanıyorum ek olarak yüksek hafızası olan bir sd hafıza kartım var ona ragmen yavaslıyor.
Özet: I-Phone aldıgım gün satmayı gectim BB'yi bildigin cöp konteynırına atacagım
Abi niye bu kadar korkutuyorsun ki şimdi :D Maddi imkanlar buna elveriyor aslında şuan, kendi paramla alıyorum. Onun için yine de sorayım dedim nedir ne değildir, yoksa alacağım kesin yani :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Abi ben cidden BB furyası döndü dolandı diye denemek maksadı ile aldım. Aldıgıma daha aldıgım ilk saniye pisman oldum. Geri götürdüm de almadılar. Hattı taktım zaten yarım saatte acılıyor telefon. Girdim Özsüt'e kahve istedim ve bu salak telefonun menüsünü görünce ciddi sekilde agzımdaki kahveyi tükürdüm. :D Alınmaz bu telefoon. Olan E-72'ime oldu naptıgımı bile bilmiyorum :D

Yukarı Alt