Black Roque Account Code Alımı

Kimsenin Bulamadığı AC'Leri Bir Sitenin Dağattığını Öğrendim. Ne Kadar Doğruur Bileiyorum Ama Herkez AC İstiyor.​

Sitemizin Adı : http://www.pobjer.com/topic/AC%2BBlack%2BRogue/

Bu siteye Giriyoruz ve Üye Oluyoruz Ardından O Konuya Dönüp Aşşağıdaki Yazıyı Yapıştırıyoruz Sonra Max 12 Saat Beklememiz Gerekiyor. Account Code Sitenin Sağ Tarafındaki Üyelik Adınızın Altında Yazıcak.Yani AC Yi Görmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekicek (Bunları Ben Sadece Okudum Okuduklarımı Söylüyorum.)

Kod:
แก้อันที่แล้วพิมพ์ผิดครับ
อยากเล่นมากๆ ครับเกมส์นี้ เคยเล่นที่ server international แล้วติดใจ ครับ รอให้เข้าไทยมานานแล้ว ขอ AC ด้วยครับ
Aynen bunu Yapıştırın Söyleyen Kişi Bu Yazıyı Yazarak AC Aldığını Söyllüyor...​

- Resim Silinmiş.

Kırmızı İçine Aldığım Bölgede Account Code Verilecektir (Tabi Şanslıysanız) :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Zaten indirme Linkide Yok Daha Verilmedi Diye Biliyorum Yada Üye Girişi Yapınca İndiriliyoda Olabilir.

Ama Ben Daha Linkler Verilmedi Diye Biliyorum...

Login olduktan sonra download linkini görebiliyoruz herhalde eğer üyelik alımını yapabilirseniz konuda söylerseniz sevinirim.

24 Saat Geçti Ama Bana AC Code Gelmemiş :( Gelenler Var Ama :S Burda Gelen Varsa Yazsın Beyler

Benim daha 2 saat geçti Minotoche nin 24 saati geçti Acc Code ilk gelen kişi ilerisi hakkında bizide bilgilendirir umarım..

Thai SRO Beta started!
The Thai SRO Beta started 10 hours ago and all Beta keys have gone away - I couldn't login at night to get one :P
I'll see if there are still some out there.

edit:
As it seems, some people got more Beta keys and give them away. If I can get one, I will post more information about Thai SRO Beta!

edit 2:
Awesome! I won an event and got a Thailand SRO Closed Beta Key! :P

Client will be released later.

yani adam eventten kazanmıs bişi anahtarı kapmıs

CoM3WiTHMe demiş ki:
epvp de gelenler var ama şansımıza -_-
Hacım bu AC gelen arkadaşlar siteden değiller mi yada senin aracılığınla tam olarak anlatsalar olmaz mı ?

Yukarı Alt