abim tum tasolarımı üterdi bnde onun tasloarını gece calardm sora bni doverdi :twisted:
Ne gzl gunlerdi :)

Ya O Günler ne Güzeldi , Ben 6 Yaşındayken oynuyordum Yenilince ağlıyordum , Anneme Söylüyordum Tasolarımı Geri Veriyorlardı :D :mrgreen:

Kuzen , Hatay/Dörtyol'da bizimle kalırken(askeri lojmanlar-sobalı) bayaa bir toplamıştık , bir sabah kalktığımızda o ünlü poşetimizin ortalıkta olmadığını gördük , annem hepsini sobaya atmıştı...Ondan sonra el sürmedim bir daha :mrgreen: ...(Yaş 6-7)

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Fashion demiş ki:
NoMoreLove demiş ki:
Bunlar için millet okulda birbirine girerdi. :lol: :mrgreen:
hahaha :mrgreen:

cidden çok güzel günlerdi birgün arkadaşımın 50 tasosunu keydiğimi hatırlıyorum, o gün sevinçten uçuyodum keydimmm keydimm diye :D
O kadar cok anlamı vardıki yenmenin
Keydim
köktüm
kaptım
keptim
Daha birsürü ^^

Fre3sTyLe demiş ki:
Fashion demiş ki:
NoMoreLove demiş ki:
Bunlar için millet okulda birbirine girerdi. :lol: :mrgreen:
hahaha :mrgreen:

cidden çok güzel günlerdi birgün arkadaşımın 50 tasosunu keydiğimi hatırlıyorum, o gün sevinçten uçuyodum keydimmm keydimm diye :D
O kadar cok anlamı vardıki yenmenin
Keydim
köktüm
kaptım
keptim
Daha birsürü ^^
üttüm
ütüldüm :lol:

wuuuu o zamanlar hatırlatmayın yahu, köklerdim alayını birde arkadaşım Truth varya ona sakın tasoyla yaklaşmayın 100 le gelir 0 çıkarsınız valla ahahhaha. :lol:

Bende Eş çıkmıştı 60 tasoya karşılık vermemiştim 80 dediler 100 oldu kabul etmedim:D sonra 1 gün sonra nazar deydi kırıldı çok ağlamıstım

Yukarı Alt