Takımı
Galatasaray
TorQ demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:
o her ne kadar bakım yapsa da o kıllar yine çıkacaktır.olaya bilimsel yönden bakalım.kızların ve erkeklerin hormonları farklıdır.bir hormon var ismini hatırlayamıyorum.o hormon kızlarda göğüslerin gelişmesine , bizlerde sakal çıkmasını vb.özellikleri sağlıyor.bir kişi doğumundan itibaren bu özellikleri anne ve babadan alır.yani bu yeni bir durum değildir.salgılanan bu hormonlar yanlış işlev yaptıklarında işte bunun gibi sonuçlar ortaya çıkıyor.eleştirmek , dalga geçmek veya bunu komedi konusu yapmak tartışılacak birşey değil.herkes aynı düşüncede olmayabilir.eğer herkes aynı olsaydı insan kavramının bir özelliği kalmazdı :rolleyes1:
testesteron bro biyoloji dersinden :P
heh..ağzını .. neyse :P

Takımı
Besiktas
Don Quixote demiş ki:
bizim sınıftaki kızdada bir bıyık var yakında pala bıyık yapacak,geçen gün dedim alsana şunları dedi evlenince aldırcam :lol: insanın heleki bir kızın kendine bakması şart yahu :lol: ne o öpüşürken onunkide seninkide batacak :mrgreen:
Ondan bitanede bizde var^^

SweeTChieF demiş ki:
Oda senin , benim gibi bir insan görünümü farklı diye dışlamakmı gerekir bence çok ayıp yaptığın.. Herkesin kusurları var.
bu söylenenler üstü kapatilacak şeyler,birde akıl vermiş allah tamam görünümün kötü olabilir ama kendine saygin varsa onlari azda olsa çaba ile örtmeye çalışırsın,en azindan bir jilet vurmak çokta zor olmasa gerek.

Xplosive

Bilgiliyim
Kızın sorunu sadece kıllarıysa bunu sorun etmemelisin. Sen ve arkadaşların, o kıllarla beraber yaşamayı öğrenmelisiniz. xD
Lakin kız o haliyle başkalarına tipsiz diye dalga geçiyorsa bu onun ayıbıdır. Bizim sınıfta da vardı böyle diğerlerine 2 metre havadan bakan ama dışladık kınadık ayıpladık aforoz ettik düzeldi şu anda sorunu yok. :lol:
Ps: Dediğim gibi o kıllarla yaşamayı öğrenmelisiniz. Öğrenemeseniz bile dış görünüşe bakarak önyargıda bulunmamalısınız. ^^

BaSoryong

Buralıyım
İşin içine s.e.x Girerse hep ole aklına getirir bakarsan kıza yercekten ığğ... Durumunda olmak istemezdim ama Diyer arkdaslık bakımından bakarsan dıslaman Doğru Değil, Ama uygun bir ortam olduğunda Konuyu izah etmelisin. Ben Endusturi meslek lisesinde okuyorum elektirik bölümündeğim sınıfta 25 Tane Erkek okulda 15 Tane kız var ben napim :D kendimi vurmam lazım ozm :D

Takımı
Besiktas
NoMoreLove demiş ki:
Kendine onun yerine koy, anlayışın artar.

O dünyaya böyle gelmek istedi mi?
Bro haklısın fakat sadece amacımız sohbet, muhabbet.

Yinede kınayan arkadaşlardan kendi adıma özür diliyorum..

Gameworld

Bilgiliyim
Squash demiş ki:
Gameworld demiş ki:
Ayıp hiç yakıştıramadım :roll:
Hacım okadar ciddiye alacak birşey yok şurada sohbet ediyoruz ? :roll:
Kimsenin dış görünüşüyle iğrenilmez dalga geçilmez sohbeti bile yapılmaz.Bazı şeyler sende kalsın :nod: ve zaten kıza o gözle bile bakamnız rahatsız eder o bilmiyormu jilet vurdurtmayı biz nasıl yaşadığını nerden bilelim belki ailesi katı ona bile izin vermiyor.

Windy

NoMoreLove demiş ki:
Kendine onun yerine koy, anlayışın artar.

O dünyaya böyle gelmek istedi mi?
dünyaya geldiğin gibi yaşamıyorsun hacım,değişimi sen sen yapmassan kimse birşey yapamaz. üzgünüm ama insan kendine bakmalı :thumbsup: bilakis bir kız ise.

böyle şeyler her cinste olur erkeklerde bile kendine özen gösterme yaşına geç girebilir, misal ben derslerimde inek olduğum derece yaptığım zamanlar dersaneye çakma adidas pijama altına sandalet çorap öyle giderdim, şimdi geriye bakıp iğreniyorum kendimden :mrgreen: başka bir yere oturmaya çalış hacım :mrgreen:

Türkiyenin öğrencilerinin yarayan kanasına ayak basmışsın korkma yanlız değilsin :)

Çok merak ettim şimdi bu yasemin'i fotosu varmı hiç ^^ ?

Abi bizim okulda bu tür hatunlardan hoşlanacak kadar iğrenç adamlar var :D

Squash demiş ki:
Yav arkadaşlar sınıfta ön sıramda oturan Yasemin adlı bir kız (!) var.Yani nasıl anlatayım bilmiyorum kızı gördükçe karşı cinse ilgim azalıyor.Kızın benden çok kılları var ya inanamıyorum.Örneğin kısa çorap giyiyor bacak kılları benden fazla, kollarını kıvıyor gömleğinin kılları yine benden fazla.Ne yapmalıyım bu durumda :confused1:
şehiri terket zuhuahuauhauhauhau

Bazı ilaçların istenmeyen yan etkileri var.Kilo alma, istenmeyen aşırı tüyler vb.
Hiç ona sordun mu özel bi rahatsızlığın var mı diye? Örnek veriyorum;hastaneye gittiniz serum taktılar,hastaneden çıktıktan sonra biraz kilo alırsınız.Bi de kilo almaya meyilliyseniz vay halinize...

Bence kız ya da erkek,olaya cinsel olarak bakmıyorsan dış görünüşü önemli değil.Gerçi sen olaya cinsellikten girmişsin zaten, bacaklarına bakıyorsun direk kızın :twisted: Yeme bizi sen bu kızı istiyosun :mrgreen:

Xanthos demiş ki:
Bence kız ya da erkek,olaya cinsel olarak bakmıyorsan dış görünüşü önemli değil.Gerçi sen olaya cinsellikten girmişsin zaten, bacaklarına bakıyorsun direk kızın :twisted: Yeme bizi sen bu kızı istiyosun :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt