Takımı
Besiktas
Yav arkadaşlar sınıfta ön sıramda oturan Yasemin adlı bir kız (!) var.Yani nasıl anlatayım bilmiyorum kızı gördükçe karşı cinse ilgim azalıyor.Kızın benden çok kılları var ya inanamıyorum.Örneğin kısa çorap giyiyor bacak kılları benden fazla, kollarını kıvıyor gömleğinin kılları yine benden fazla.Ne yapmalıyım bu durumda :confused1:

Takımı
Besiktas
Oda senin , benim gibi bir insan görünümü farklı diye dışlamakmı gerekir bence çok ayıp yaptığın.. Herkesin kusurları var.

Takımı
Besiktas
SweeTChieF demiş ki:
Oda senin , benim gibi bir insan görünümü farklı diye dışlamakmı gerekir bence çok ayıp yaptığın.. Herkesin kusurları var.
Hayat toz pembe degil,sende Polyanna degilsin..lol
Gorunumlulukle,bakimlilik farkli seyler.

Takımı
Besiktas
El Verano demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
Kızın belki sorunları vardır yani dünyanın her türlü hali var yine dalgaya vurmak yanlış gibime geliyor.

Takımı
Besiktas
El Verano demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
+1905

Bkz:Çirkin kadın yoktur, Bakımsız kadın vardır.

Squash demiş ki:
El Verano demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
+1905

Bkz:Çirkin kadın yoktur, Bakımsız kadın vardır.
Yok yanlis biliyorsun o sozu.:mrgreen:

“ Cirkin kadin yoktur,az votka vardir. " - El Verano​

Brooklyn

Buralıyım
silk epil , ağda ya da en kalitelisi permatik önerebilirsin :P
dalga konusu olarak almamamız gerekirken bizler tutamıyoruz kendimizi :P

o da farkındadır herşeyin ama yapılabilecek birşey yok , öylece kabul etmek gerekir. sen ve sınıfındaki seninle aynı durumdaki arkadaşlarının görmezden gelmeniz ve onu kırmamanız en doğrusu olur.

İnan konuya korkarak girdim öyle bi başlık atmışsınki >hikaye< fln sandım :twisted: .Aranız iyise ki yazdıklarından olmadığını hesap ediyorum sana yada yakın bi arkadaşına laf atmadıkça bulaşma derim :sfff:

Öyle bir kişi bizim sınıftada var her gördüğümde insan mı diyorum :lol:

Takımı
Galatasaray
o her ne kadar bakım yapsa da o kıllar yine çıkacaktır.olaya bilimsel yönden bakalım.kızların ve erkeklerin hormonları farklıdır.bir hormon var ismini hatırlayamıyorum.o hormon kızlarda göğüslerin gelişmesine , bizlerde sakal çıkmasını vb.özellikleri sağlıyor.bir kişi doğumundan itibaren bu özellikleri anne ve babadan alır.yani bu yeni bir durum değildir.salgılanan bu hormonlar yanlış işlev yaptıklarında işte bunun gibi sonuçlar ortaya çıkıyor.eleştirmek , dalga geçmek veya bunu komedi konusu yapmak tartışılacak birşey değil.herkes aynı düşüncede olmayabilir.eğer herkes aynı olsaydı insan kavramının bir özelliği kalmazdı :rolleyes1:

Nina Ricci demiş ki:
o her ne kadar bakım yapsa da o kıllar yine çıkacaktır.olaya bilimsel yönden bakalım.kızların ve erkeklerin hormonları farklıdır.bir hormon var ismini hatırlayamıyorum.o hormon kızlarda göğüslerin gelişmesine , bizlerde sakal çıkmasını vb.özellikleri sağlıyor.bir kişi doğumundan itibaren bu özellikleri anne ve babadan alır.yani bu yeni bir durum değildir.salgılanan bu hormonlar yanlış işlev yaptıklarında işte bunun gibi sonuçlar ortaya çıkıyor.eleştirmek , dalga geçmek veya bunu komedi konusu yapmak tartışılacak birşey değil.herkes aynı düşüncede olmayabilir.eğer herkes aynı olsaydı insan kavramının bir özelliği kalmazdı :rolleyes1:
testesteron bro biyoloji dersinden :P

Windy

bizim sınıftaki kızdada bir bıyık var yakında pala bıyık yapacak,geçen gün dedim alsana şunları dedi evlenince aldırcam :lol: insanın heleki bir kızın kendine bakması şart yahu :lol: ne o öpüşürken onunkide seninkide batacak :mrgreen:

Yukarı Alt