Olay bizim ordaki internet cafede geçiyor :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
2. resimde demire konulan mavi şeyi anlayamadım bro ? :mrgreen:

Spyware demiş ki:
2. resimde demire konulan mavi şeyi anlayamadım bro ? :mrgreen:
Bende tam anlıyamadım ne olduğunu :D , 2. Video çekilirken orada değildim ^^

h&a

rank8
yaslilara olan saygiyi kaybetmeye basladigimizda ilerde basimiza geleceklerin ve birgun bizede böle yaparlarmi acaba die düsünmemin zamani gelmis sanirim...ve herkesin fikrine saygi duyalim...

0sse.mp3 demiş ki:
h&a demiş ki:
yaslilara olan saygiyi kaybetmeye basladigimizda ilerde basimiza geleceklerin ve birgun bizede böle yaparlarmi acaba die düsünmemin zamani gelmis sanirim...ve herkesin fikrine saygi duyalim...
:headbang: :headbang:
Internet cafe´nin vazgeçilmezi müziktir , illaki internet cafede müzik çalacak ne kadar sesini kısmaya çalışsalarda sonuçta o ses üst kata gidiyor adamında ekmek parası sonuçta... Teyzede anlasın biraz halinden adamın :D

Doma$no

Abi ben bile o kadar küfür etmiyorum ya benim1 haftada ettiğim küfürlerin toplamı o :d
Ps:İki Trafata haklı bence

Bizim sokakda var kadına herkez nine diyor bizden önceki nesillere çektirdi bizim nesildende geçti bizden sonrakilerede çektiriyor sokakta top oynayamıyor hiç bir cocuk sürekli kavga Sürekli sövüyor cocugu falan makara: makara:

Mysterio_Devil demiş ki:
Bizim sokakda var kadına herkez nine diyor bizden önceki nesillere çektirdi bizim nesildende geçti bizden sonrakilerede çektiriyor sokakta top oynayamıyor hiç bir cocuk sürekli kavga Sürekli sövüyor cocugu falan makara: makara:
her mahallenin tadı tuzu öyle nineler xD

Doma$no

Bizim mahalledede var torunu bizle beraber bisiklet sürerken düştü dişi kırıldı.Daha sonra kadın dedi bi daha sizi burada görmeyeyims anki biz düşürdük :DHaşalrım k*çınızı diyodu çubukla

Yukarı Alt