Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bizi Meksika'ya Yollayın!

http://www.sendustomexico.com/turkish/index.htm

Uzun zaman önce internette tanışıp birbirlerine bağlanan Bizin hikayesi... Tanıştık, konuştuk, kaynaştık ve bir Meksika furyasıdır süre geldi. Uzun süredir hayallerimizin arasında “Meksika” kelimesi yer etmişti ama bu fikir Türkiye şartlarında yaşayan 4 öğrenci için hayalden öteye geçemezdi ; derken bu sevda olsa gerek bizi ; “bu Bizi Meksika'ya gönderin” adı altında bi site yaratma fikrine götürdü ve "www.sendustomexico.com" adı altındaki internet sitesi bu şekilde ortaya çıktı.

Bu Bizi Meksika'ya gönderin diyoruz. Nasıl mı? Meksika'ya gidebilme amacıyla çıktığımız bu yolda , siz sitemizi ziyaret edenlerin sayfanın altındaki reklamlara tıklaması bile bizim için bir destek sayılır. Meksika' ya gitmek için sponsor arıyoruz.Her türlü ihtiyacımızı için bize sponsor olabilir firmanızı tanıtabilirsiniz.

Bu yoldaki esas destekçilerimiz olarak kendimize sponsorlar bulmaya çabalıyoruz. Siz ziyaretçilerimizin yapacağı en büyük iyilikler arasında da siteyi arkdaşlarınıza önermeniz, böylece sitenin yaygınlığının artmasına yardımcı olmanız geliyor.

Buyrun sitemizi dolaşıp bizim, kız arkadaşlarımızın hakkında ve meksika hakkında fikir sahibi olun, eğlenmenize bakın...

bunlar yurdumun ağlayanları :P
meksika4.jpg

bunlar ise tekila tuz limon güzelleri wahhh içim titredi ben mi gitsem acep :P
homepage4.jpg

Midbroke

Bilgiliyim
Yazık yav hi5 ' ten tanıştıkları kız arkadaşlarının yanına gidemiyorlarmış :D Röportajı da okudum gittikten sonra kızlardan otlanıcaklar galiba kızların hali vakti yerinde demişler :D

bunlar reklam kampanyasi. öyle her isteyeni yollayacaklarsa ohoooooo... kazanin paranizi siz de gidin.

bu salaklari internetten dört kiz fena halde keklemis, abazanlar da güya bunlari görecek diye gitmeye kalkiyorlar. bence dördü de erkek ve birbirlerini taniyorlar. isimlerinin kafiyeli olmasi bunu kolayca acikliyor. bu oglanlarin kizlarla beraber cekilmis resimleri yok. bir de utanmadan yaziyorlar. gidin kendi cevrenizde sevgili edinin.
resimlerini silmemis olsaydim gürcü bir kizin resimleri vardi elimde koyardim onlari (18+ ve 18-) ve o kizi taniyorken sevgilim yoktu ve asla onun icin gürcistana gitmezdim. ha eger yolum düserse ugrardim o ayri. ama gidecek olsam da sendmetogeorgia.com gibisinden bir site acmazdim.
bunlara bagis yapanlara aciyorum.

belgther demiş ki:
bu salaklari internetten dört kiz fena halde keklemis, abazanlar da güya bunlari görecek diye gitmeye kalkiyorlar. bence dördü de erkek ve birbirlerini taniyorlar. isimlerinin kafiyeli olmasi bunu kolayca acikliyor. bu oglanlarin kizlarla beraber cekilmis resimleri yok. bir de utanmadan yaziyorlar. gidin kendi cevrenizde sevgili edinin.
resimlerini silmemis olsaydim gürcü bir kizin resimleri vardi elimde koyardim onlari (18+ ve 18-) ve o kizi taniyorken sevgilim yoktu ve asla onun icin gürcistana gitmezdim. ha eger yolum düserse ugrardim o ayri. ama gidecek olsam da sendmetogeorgia.com gibisinden bir site acmazdim.
bunlara bagis yapanlara aciyorum.
Katılmıyorum aslında sana bu isim konusunda ^^

Yunan isimlerinin 70 % inin sonu "a" ve"s" ile biter hepsinde kafiye vardır :P
Ermeni soyisimlerininde sonu genelikle "an" ile biter ^^
Örnek : Soad grubundakilerin isimleri

John Dolmayan
Daron Malakian
Shavo Odadjian
Serj Tankian

Demek istediğim Meksikalı isimlerininde çoğunluğunda benzerlik olabilir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
adamlar bu gece beyaz showa çağrıldılar ve çıktılar demek ki show programı yapsam herşeyi herkesten önce gören biri olarak paranın dibini bulacaktım :P

mmuahahha bunlar harbi salakmıs ya :D ama kız pesınden gıdılmez ya hıc mı kız kalmadı guselım yurdumda :D

Yukarı Alt