Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Bir zamanlar dünyanın en güçlü takımları arasında yer alan bir kulüp Aziz Yıldırım'a inanılmaz bir teklifte bulundu.

Fenerbahçe kafilesi Cenevre'de muhteşem karşılandı. Havaalanında başkan, yöneticiler ve futbolculara VIP ağırlama yapılarak, gümrüğe girmeden özel kapıdan çıkarılarak otobüsle kamp yapılan otele götürüldüler.

Bir zamanların ünlü takımı Servette, maçın oynandığı 30 bin kişilik stat da dahil 4 milyon euroya Aziz Yıldırım'a önerildi. Başkan ve yönetim teklife sıcak bakıyor

Akşam Gazetesi'nin haberine göre her şey İsviçre'de başladı.

Fenerbahçe kafilesi Cenevre'de muhteşem karşılandı. Havaalanında başkan, yöneticiler ve futbolculara VIP ağırlama yapılarak, gümrüğe girmeden özel kapıdan çıkarılarak otobüsle kamp yapılan otele götürüldüler.

Karşılayanlar arasında büyükelçi de vardı. Ve bir de o ana kadar tanınmayan meçhul bir kişi... Otele gelindi...

SİZİNLE ÖZEL BİR ŞEY KONUŞABİLİR MİYİM?

O meçhul kişi, Başkan Aziz Yıldırım'ın yanına gelerek 'Benim adım Hüseyin Temel. Avukatım ve Cenevre Belediyesi'nde encümen üyesiyim' dedi. Buraya kadar her şey normaldi.

Ama sonra o kişi, Yıldırım'ın kulağına eğilerek 'Sizinle özel bir konu konuşabilir miyim?' diye sordu.

Fenerbahçe başkanı 'Buyur söyle. Yabancı yok' cevabını verdi.

YILDIRIM'A SERVETTE KULÜBÜ ÖNERİLDİ

Cebinden kartını çıkardı. Sonra da ağızdaki baklayı: 'Başkanım, beni buraya Servette Kulübü'nün başkanı gönderdi.' Ve dedi ki, 'Git Aziz Yıldırım'a söyle. Kendisini tanımıyorum ama Türkiye'de spora yaptığı hizmetleri biliyorum. Futbol aşığı bir başkanmış. İsterse Servette kulübünü ona satarım..' Yıldırım şaşırdı...

Bir zamanların ünlü kulübü şimdi İsviçre İkici Ligi'nde oynayan Servette'i Fenerbahçe Başkanı'na teklif ediliyordu.

4 MİLYON EURO İSTİYORLAR STAD DAHİL

'Ne istiyorlar?' diye sordu. '4 milyon euro' cevabını aldı. Aracı olan belediye meclis üyesi şöyle devam etti:

'Maçı oynadığınız 30 bin kişilik stat da bu rakama dahil'

Yıldırım arkadaşlarına baktı. Stadın tapusunun olup olmadığını sordu. Aracı '100 yıllık kullanma hakkı var' cevabını verdi.

HEYECANA İHTİYAÇ VAR

Peki neden Fenerbahçe Kulübü? Onu da şöyle anlattı:

'Bu takımın taraftarlarının heyecana ihtiyacı var. Güçlü bir kadroyla çok kolay şampiyon olur. Başkan, bunu sizin yapacağınıza inanıyor...'

YILDIRIM SICAK BAKIYOR

Ne mi oldu?

Teklif cazip geldi. Fenerbahçe Başkanı arkadaşlarıyla görüşüp durumu değerlendirecek. Ama olaya sıcak bakıyorlar. Yakında Fenerbahçe'nin İsviçre'de bir kardeş kulübü olursa kimse şaşırmasın.

Genç yetiştirmek için iyi bir imkan olabilir diye düşünüyorum .

Ps: Stad güzele benziyor :D

Prada

Güzel bir kadro kurup ilk senede şampiyon yaparsı ndirke CL den ayak pastı parasıyla masrafı sıfırlarsın. Buradan topcu götürür hem avrupa arenasında sergiler hemde Türk futbolunun önünü açarsın 8)

Prada demiş ki:
Güzel bir kadro kurup ilk senede şampiyon yaparsı ndirke CL den ayak pastı parasıyla masrafı sıfırlarsın. Buradan topcu götürür hem avrupa arenasında sergiler hemde Türk futbolunun önünü açarsın 8)
aklın yolu 1 :beer:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Kendi kararım harika olur bu takımı adam eder şampiyon yaparız nede olsa fenerbahçenin elinden geçicek

İsviçre de şampiyonluk zor değil. Önce üst lige çıkarlar , sonra avrupa kupalarına katılırlar , katılım payları zaten 4m euro yu geçer :P gerçek ise epey karlı olur. Ayrıca Ali Bilgin , İlhan Parlak , Burak Yılmaz vb oyuncular için avrupa da oynama fırsatı doğar :lol: :P

Yukarı Alt