Bugüne kadar extraloob.com sitesinde bastığım +10 itemler haricinde konu açmadım pek, ama bakıyorum +7 +5 basanlarda artık konu acar oldu AlchemyMaster falan diye, önceden kalan bi kaç resim eklemek istiyorum. Resimler eski charımdan sattım Pluto Serverinden Kurtuldum bi efsane olarak kalanlar arasındayım. Resimlerde pek bişe bulamayanlar YouTube'da Shutetsu diye aradıklarında bir kaçta video bulabilirler :thumbsup:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Eski resimlerime ulaştıkca konu güncellenecektir.

Extraloob :kalp:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
gz gülüm :P seninle ortak çalışsak iyi bir gold sellers takımı oluştururduk :P kısmet olmadı :)

Shutetsu demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:
gz gülüm :P seninle ortak çalışsak iyi bir gold sellers takımı oluştururduk :P kısmet olmadı :)
hiçbişe için geç değil erdicim sen geldiğinde dua et yeni bi srver acılsın show yapalım tekrar plutodaki gibi :)
kısmet bakalım :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ağlamayana emzik meme yok kuzum bu işler böyle bende +9 bastım hayatımda 1 kere onu da bağıra bağıra alemlere duyurdum bu işler kabiliyet ister bu yüzden paylaşacaksın kaliteni konuşturacaksın bana da dh yaptırmıştı taktikleri ondan aldım nova +9 oldu 8)

NiGHTMaRe

Aileden
extraloob demiş ki:
ağlamayana emzik meme yok kuzum bu işler böyle bende +9 bastım hayatımda 1 kere onu da bağıra bağıra alemlere duyurdum bu işler kabiliyet ister bu yüzden paylaşacaksın kaliteni konuşturacaksın bana da dh yaptırmıştı taktikleri ondan aldım nova +9 oldu 8)
dh'de oynuyor muydu bro? :think:

duzceli01 demiş ki:
tşk :thumbsup:

extraloob demiş ki:
alchemy sadece cesaret işidir, devamlı deneme sonucu ortaya çıkan ufak tefek batıl inanclarla başarılı sonuclar elde edilen bi zevktir o yüzden kims taktik falan nedir diye düşünmeden itemlerin üzerine gitsin whiteangel

Limanerg demiş ki:
extraloob demiş ki:
DeadlyHunt bu alemde gördüğüm en profosyonel silkroad oyuncusudur :thumbsup:

Zeratul demiş ki:
Limanerg demiş ki:
extraloob demiş ki:
DeadlyHunt bu alemde gördüğüm en profosyonel silkroad oyuncusudur :thumbsup:
summer1: :nod:

4/4 lük oyuncu olmak kolay iş değildir ^^ item yapabilme özelligi olsun, + basabilme tecrübesi, honor buff kasıp charını daha fazla güce ulaştırabilmek ve tabiki char ile oynayabilmek...^^ kimileri bana soruyor neden sro masters yapmadılar seni diye, başvuru yapsaydım yapmazlarmıydı? yaparlardı tabiki ^^ ama kırmızı bana yakışmıyor :mrgreen: :twisted: - :arrow: love to be old school <3

ps : 2 ay kaldı :coffee:

ErdiDemiral demiş ki:
4/4 lük oyuncu olmak kolay iş değildir ^^ item yapabilme özelligi olsun, + basabilme tecrübesi, honor buff kasıp charını daha fazla güce ulaştırabilmek ve tabiki char ile oynayabilmek...^^ kimileri bana soruyor neden sro masters yapmadılar seni diye, başvuru yapsaydım yapmazlarmıydı? yaparlardı tabiki ^^ ama kırmızı bana yakışmıyor :mrgreen: :twisted: - :arrow: love to be old school <3

aynı fikirdeyim,kırmızı bana da yakışmıyor :D .Ben sro master olup kendi isteğimle ayrılmış bir üyeyim ve şu anki halimden memnunum.Mavi çok güzel yav :P

Addicted demiş ki:
ticaretmi yaptın stafflarla naaptın :lol:
günde minimum 4 tane +7 item yapıp satıyordum, bunu bi burdan ErdiDemiral bilir :nod:

TillDoomsDAY demiş ki:
Femrey de yapmış şovunu zamanında :beer: :beer:
ps:darısı Azteca'ya inşallah pray:
aynen öyleydi pluto iyidi Willy_Wonka ve tayfası buglarla oynayana kadar :thumbsup:

ErdiDemiral demiş ki:

kesinlikle katılıyorum ki oyunu iyi bilen Türklerin sayısı az oyunu bilmekten kastımı güzelce acıklamışsın Erdicim, benide iyi tanırsın hiç bi charımda ezik kalmadım Allah Göstermesin summer6:

Yukarı Alt