||| BitterSweet'e İmza Yaptır |||

Bu topicte benden imza isteyebilirsiniz,ancak offline konumdaysam mailto:[email protected] 'dan imza siparişinizi verebilirsiniz :kalp:

----------------------------------------------------------------

Herkesi Öpüyorum
:muck:

-----------------------------

Saygılarımla
BitterSweet

-------------------------------------

İlk istek benden olsun Intel olan nickimi Apollon olarak değiştirdim haliylen bu nicke uygun imza avatar gerek.
Ps:sana güveniyorum :D

Windy

bitter gittin geldin hiçbir değişiklik göremedim sende, yani oradan geldiğinde süper şeyler yapabilmeliydin neyse geçelim,

benim stilimi az çok biliyorsundur,ağır ama göze gelen kızlı yada melankoli bir imza yap bakalım nasıl geliştirebilmişmisin kendini :wink1:

Prada

WindTalker demiş ki:
bitter gittin geldin hiçbir değişiklik göremedim sende, yani oradan geldiğinde süper şeyler yapabilmeliydin neyse geçelim,

benim stilimi az çok biliyorsundur,ağır ama göze gelen kızlı yada melankoli bir imza yap bakalım nasıl geliştirebilmişmisin kendini :wink1:
Wt adam graphic designer ilan etti kendini yapar heralde güzel bişey :P

Windy

Prada demiş ki:
WindTalker demiş ki:

Wt adam graphic designer ilan etti kendini yapar heralde güzel bişey :P
görelim ozaman :popcorn:

Öncelikle hoşbulduk herkeze teşekkürler yazın tam gaz aranızdayım bunuda bilesiniz :P

İlk imza Apollon için gelecek , konu Abstract olacaktır :thumbsup: 2. ise WindTalker için konu gene Abstract'tır. :beer:

Sıralama değişti kusura bakmayın :mrgreen:

WindTalker ~ Avatar

WindTalker ~ İmza

ya fontlarda sıkıntı çekiyorum ayrıca kendi kullandığın daha güzel değilmi :thumbsup:

Majestic demiş ki:
Bu bilmem kaç bininci sana söyleyişim bir imza istedim yapmadın birdaha istedim gene yapmadın sorumluluk görevini üzerine aldıysan bir tane imza istiyorum avatarımla bağdaşacak şekilde.Bu son yazışımdır.Yap demiyorum hiç yoktan sözünü tut. =)
Önceki yaptığım hatalar yüzünden bağışla beni abi sana karşı mahcubum :cry: ancak telafisi için sıraya aldım güzel bir imza çıkartacağım Allah'ın izniyle öptüm abi :muck:

Windy

BitterSweet demiş ki:
ya fontlarda sıkıntı çekiyorum ayrıca kendi kullandığın daha güzel değilmi :thumbsup:
dafont.com font arıyorsan :wink1:

bana yapacağın imza daha açık tonlarla olmalı, sen yenisini yapana kadar kullanıcam ama yenisini mutlaka bekliyorum :wink1:

bunlar örnek olsun sana, ilkbahardayız yaza giriyoruz artık, siyahları bir kenara atmak lazım :thumbsup:

Bende güzel bir imza ve avatar istiyorum.Arka planı sen belirle canlı ve ilgiinç birşeyler olabilir.Olmadı hoş bir hatun yeter :beer:

Şimdiden teşekkürler. :muck:

WindTalker demiş ki:
BitterSweet demiş ki:
dafont.com font arıyorsan :wink1:

bana yapacağın imza daha açık tonlarla olmalı, sen yenisini yapana kadar kullanıcam ama yenisini mutlaka bekliyorum :wink1:

bunlar örnek olsun sana, ilkbahardayız yaza giriyoruz artık, siyahları bir kenara atmak lazım :thumbsup:

tamam :thumbsup:

Yukarı Alt