Cs Go bet siteleri de dahil mi merak ediyorum. Öyleyse birkaç youtuber'i ihbar edebilirim :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Nasıl engellemeyi planlıyorlar acaba? Hayatımda böyle saçma bir olay görmedim birşey olacağını sanmıyorum.
Ben tamamen engelleneceğini zannetmiyorum ama uğraşacaklar belli ki. Yasal olan madencilik artık bitecek , illegal olarak açılmaya başlayacaklar. Türkiye de yasal olarak alım satım yapan siteler kapatılır öncelikle. Öldürmeseler de süründürecekler.
Cs Go bet siteleri de dahil mi merak ediyorum. Öyleyse birkaç youtuber'i ihbar edebilirim :mrgreen:
Çelişkiler ülkesindeyiz , adam diyor kumar oynatmayacağım ama iddaa , sayısal loto yasal.

%99u müslüman olan ülkede normal. Bunlarda kuş kadar beyin yok. Adam sözde müslüman, iddia oynuyor, haram diyorum "ne alaka" diyor.

Takımı
Galatasaray
Ben tamamen engelleneceğini zannetmiyorum ama uğraşacaklar belli ki. Yasal olan madencilik artık bitecek , illegal olarak açılmaya başlayacaklar. Türkiye de yasal olarak alım satım yapan siteler kapatılır öncelikle. Öldürmeseler de süründürecekler.

Çelişkiler ülkesindeyiz , adam diyor kumar oynatmayacağım ama iddaa , sayısal loto yasal.
Kumardaki kullanımından bahsediliyor ben madencilikle ilgili bir şey olacağını düşünmüyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ethereum bugün 140 dolara düştü , bitcoinde 3000 dolardan 1900'lere düştü. 1 ağustosa kadar muhtemelen düşmeye de devam edecek.

Hayırlısı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tekrar patlar mı acaba, biraz alsak mı. :lolmuch:
Dönen geyiklere göre 1 ağustos'ta bitcoine bir ıvır zıvır olacak diye millet elinden çıkartıyormuş. Bu mantıkla bakılırsa 1 ağustosa kadar hatta ondan sonra bir 10-15 gün boyunca düşecektir diye düşünüyorum.
Kısa vadede değilde uzun vadede tekrar yükseleceğini düşünüyorum. 50>450 gibi yine. Bu yüzden 10 ağustos gibi bende almayı planlıyorum , hayaller hayaller :olucem:

Takımı
Galatasaray
Senin rig ne oldu esas?
Öneriler üzerine Musicoin kastım 2 hafta kadar, ben kasmaya başladığımda 0.032$ civarındaydı (Musicoin (MUSIC) price, charts, market cap, and other metrics | CoinMarketCap) 3500 kadar kasıp tekrar ethere geçtim. Musicoin de 0.015$ e düştü.
Güzel zamanlarında yaklaşık 200$ değerinde kripto param vardı şimdi 100$'ı bulmuyor bile.

Apartman girişinde atılmış şifonyer tarzı bir şey bulduk kapaksız. Kestik biçtik 8 tane hayvan gibi sanayi tipi fan taktık, üstünü de kapattık. 3 tane 580 ile 90mh/s in altına düşmeden kasıyor. İçi de buz gibi. Fanlar resmen uçak gibi ses çıkarıyordu o yüzden ofisin ücra köşesine attık rigi. Arada bir teamviewer ile girip bakıyoruz sadece.

Bu durduğu son hali:

yapımdan:

daha rig yokken:

Mining Security Guard:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BTC 3.400 dolar oldu , btcash'da zırt pırt bir 200 'e iniyor bir 500'e çıkıyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BTC bugün 3.600 dolara kadar çıktı , her gün yeni bir rekor kırıyor...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bitcoin - etheruem borsasına girmek isteyenler için kendi yaşadıklarımı yazayım ;

Cex.io ile girdim borsaya,
- Kredi kartımla ödeme yapıp ilk önce bakiye satın aldım , sonrasında ethereum satın aldım. Kredi kartımla ödeme yaptığım için %4'lük bir komisyon alındı. 100 dolara 4 dolar yani.
- Sitenin anasayfasında direk siteden ethereum alabiliyorsun , eth , btc vs. Yalnız burada sana güzel bir kur farkı geçiriyor alırken ve satarken karsız almış oluyorsun , burayı kullanmayın.
- Ben sitenin "Trade" sayfasından aldım. Burada alış veya satış emri veriyorsun , atıyorum ETH 260 olduğunda satın al diyorsun , ETH 260 olduğunda satış emri veren varsa yani başka birisi ETH satmak istiyorsa 260'dan , senin alış emrin gerçekleşiyor ve 260'tan ETH alamış oluyorsun. Aynı şekilde de satış işlemi gerçekleşiyor , satılması için günlerce bekliyorsun tarzı bir olay yok , işlem hacmi çok yüksek , 260'tan satış emri verdin , 261 olduğunda hemen gidiyor. Alan - satan çok var. Her alım satım için senden 30 cent falan alıyor , miktar yükseldiğinde bu da yükseliyor , 1-2 dolar falan oluyor.
- Ben 725 dolarla girdim , bu para 250 dolarlara kadar değer kaybetti ama satmadım , değeri tekrar yükselince sattım , pek bir kaybım olmadı sadece 10 dolar komisyon kaybım oldu.
- Sitede ki bakiyemi kredi kartıma çekmek istedim , para yatırırken kullandığım kart çok güzel çalışırken , aynı kartı para çekmek için kullandığımda birden "kart hatalı" demeye başladı. Siteden destek alamadım , umurlarında değil , bankan hatalı dediler , bankanın ne yanıt verdiğini bile söylemiyorlar , hiç bir bilgi ilgi yok. Sonrasında enpara kartımı girip onaylatıp çekebildim neyse ki. Parayı kredi kartına çekerken de 3 dolarlık bir komisyon aldılar.

Bütün maceram bu , son çekme olayında biraz başım ağrıdı , onun dışında pek bir sorun yaşamadım. Şunu öğrendim , eth , btc , bcash vs hepsi 1 ay düşüp sonra yükseliyorlar. Önemli olan beklemek , bekleyen kazanıyor. Diğer taraftan tabi ki adam akıllı bir fiyattan almakta var. Ben 315 dolardan almıştım , daha önce 500 dolarlara yükseldiği için bu yüzden bir şey kazanamadım. Min fiyattan alan herkes deli para kaldırdı...

Yukarı Alt