Server
Flora
Takımı
Galatasaray
her şey artıyor musicoin hariç. Musicoin (MUSIC) price, charts, market cap, and other metrics | CoinMarketCap
kasmaya başladığımda 0.03tü bir mc uçacak uçacak dediler diye kastık 7000 kadar şimdi 0.019 daral:

0.45 civarındayken de 50 kadar PIRL kastım bugün 1.07yi gördü :lolmuch:
Şans büyük faktör , birde sabır.
Ben girdiğimde de ne alsam düştü ama hep bekledim yükseldi sattım.
Arkadaşla konuşuyorum mesela , neye elimi attıysam kurudu diyor :) Bcash'i 200 dolardan almış , 100'e düşünce satmış şu an 1500 dolar :)
Aceleci davranmamak çok önemli , zaten sistem aceleci davrananlardan kazanıyor.

Bytecoin kasıyorum ben , kasmaya başladığımdan beri %300 yükseldi ama rig olmadan kastığım için hiç bir anlamı olmadı , 0.50 dolarım 1.5 dolar oldu :lolmuch: Belki ileri de 1 doları görür ve kar ederim gibi bir düşüncem var...

Birde sizin rigde ses olayı nasıl ? 6'lı sistem yapsam 5-6 metre uzağa koysam gece çok ses gelir mi ?

Takımı
Galatasaray
valla bizde 4 tane sanayi tipi fan var çok ses çıkartıyor, ama bizim koyacak ücra bir köşemiz var o yüzden sesi dert etmeden koyduk. Fanları kapatınca ses çok olmuyor yani 5-6 metre uzakta sıkıntı olmaz gibi özellikle kapalı kutu yaparsan. Ama dış fan olmayınca da ekran kartları ısınıyor haliyle fan kullanımları artıyor, ses biraz artar. Ekran kartlarının ömrü için de iyi değil.

En iyisi bu iş için şöyle bodrum kat ucuz kiralık bir yerin olacak, kuracaksın 12li rig her gün farklı bir altcoin kasacaksın :lolmuch:

Iota için scam dendiğini ilk defa duyuyorum ben de. Güzel anlaşmalar yaptı firma, 1 dolar iken almadığıma pişmanım :) @sarkolata sizin rigler kendi parasını çıkardı mı ? Ve aynı sistem ile mi devam ediyorsun.

Delidoktor

CalypsOo
1974 döneminde dolara alternatif olarak yeni sistem getirme çabası başlatıldı. bunu tezgahlayan hali hazırda abd merkez bankasını idare eden elitistler şuan dünya 3. bir savaş öncesi ekonomik krizin buhranında almanya ve envayi çeşit devlet altın rezervlerini arttırarak hazırlık yapıyorlar bitkoin ile ne alaka derseniz btc yeni ekonomik sistemin ayak sesleridir imf bünyesinde dünya bankasını açmanın adımlarından birisi

resim 1988 yılına ait

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1974 döneminde dolara alternatif olarak yeni sistem getirme çabası başlatıldı. bunu tezgahlayan hali hazırda abd merkez bankasını idare eden elitistler şuan dünya 3. bir savaş öncesi ekonomik krizin buhranında almanya ve envayi çeşit devlet altın rezervlerini arttırarak hazırlık yapıyorlar bitkoin ile ne alaka derseniz btc yeni ekonomik sistemin ayak sesleridir imf bünyesinde dünya bankasını açmanın adımlarından birisi

resim 1988 yılına ait
Bitcoini bende ameriga'nın oyunu olarak görüyorum.

Çok büyük bilgim yok üzerine araştırmalar yapmadım ama doların küresel artışının büyük bir sebebi olarak bitcoini görüyorum. Bir çok kişi bitcoin alıyor ve bunları hep dolar olarak ödüyor yani bu paraların fiziksel karşılığı hep dolar.
Türkte alıyor dolar , çinli de alıyor dolar , rusta alıyor dolar. Borsaların bir çoğu dolarla işlem yapıyor. Haliyle diğer para birimlerinin dolara çevrilmesi doları yükseltiyor diye bir teorim var , ne kadar doğruyum bilmiyorum....

Bitcoini bende ameriga'nın oyunu olarak görüyorum.

Çok büyük bilgim yok üzerine araştırmalar yapmadım ama doların küresel artışının büyük bir sebebi olarak bitcoini görüyorum. Bir çok kişi bitcoin alıyor ve bunları hep dolar olarak ödüyor yani bu paraların fiziksel karşılığı hep dolar.
Türkte alıyor dolar , çinli de alıyor dolar , rusta alıyor dolar. Borsaların bir çoğu dolarla işlem yapıyor. Haliyle diğer para birimlerinin dolara çevrilmesi doları yükseltiyor diye bir teorim var , ne kadar doğruyum bilmiyorum....
Katılıyorum; altınla coin alamadığın sürece btcnin usd karşısında üstünlüğü söz konusu olamaz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
0.20 kuruş olan çin destekli ripple 2 günde 1 dolar oldu.
(Asla 1 dolar olmaz denilen bir coindi.)

Edit : 1 saat önce 1 dolardı , şu an 1.7 dolar şaka gibi :)

Takımı
Galatasaray
hacım 1.7 değil 0.8 olmuş şu an kalp krizi geçiriyordum naptın :D
ben de 0.15 ethmi 0.40 iken ripple yaptım, keşke hepsini yapsaydım :D

bu arada yatırımlık iota aldım 4.40'tan, şu an düştü ama inanıyorum 1-2 yıl içinde yüzümüzü güldürür :)

Yıllar önce 1,5 dolarlık bişiler vardı, demin girdim baktım 248dolar olmuş, dursun öyle beklesin, patlarsa patlar çok da önemli değil, çok acil bir durumda işe yarar gibi geliyor...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım 1.7 değil 0.8 olmuş şu an kalp krizi geçiriyordum naptın :D
ben de 0.15 ethmi 0.40 iken ripple yaptım, keşke hepsini yapsaydım :D

bu arada yatırımlık iota aldım 4.40'tan, şu an düştü ama inanıyorum 1-2 yıl içinde yüzümüzü güldürür :)
Screenshot_20171214-224018.png

Borsa dan borsaya fark ediyor , 1.7'ydi onu yazdigimda :)

Takımı
Galatasaray
çok büyük bir fark bu yalnız normal değil, o zaman diğer borsalardan alip cex.io'ya aktaralım? :D

Yukarı Alt