Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Takımı
Galatasaray
Coinmama | Buy Bitcoins with Credit Card

Cex.io'da artık Türk kartları banlı diye bir geyik var , ben enparayla deneme yaptım harbiden banlı. (Enpara banlamış cex.io değil.)
Bu sitede de kuveyttürk banlıymış diyorlar.
inanılmaz ya, daha yeni onaylattım kendimi cex.io'ya :(
ben de bunu buldum, hakkında kötü bir şey göremedim ama pek bilindik bir site değil. Kimlik foto falan gönderdim endişeliyim
Instant, easy and secure cryptocurrency purchases

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Takımı
Galatasaray
şu an çeşitli altcoin vsr almak için en komisyonsuz yöntem ne acaba, koineksten ltc alıp binance'e attım birkaç kere ama Türk borsalarında fiyatlar yüksek maalesef, çok kayıp oluyor arada.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Cex kapanınca bende ortada kaldım , bende arıyorum güvenli güzel bir yer...

Takımı
Galatasaray
Dün saat 11 de aldığım btc yi akşam 8 gibi gönderdiler xd. Hesap onayı baya hızlı ama.
bitit için mi diyorsun?
bitit için diyorsan dün yavaşlık vardı falan yazıyordu, sonra düzelttik özür dileriz yazdılar şu an bir şey yazmıyor çok yavaş olmaz diye umuyorum

hesap onayı harbiden çok hızlı 7 dakikada onayladılar xd

Takımı
Galatasaray
ya bu bititin fiyatları ucuz geldi bana bititten btc alip paribuya aktarıp çeksek nasıl olur? xd
yani bir akıllı ben değilim de neden olmayacağını düşünüyorum bir sebep bulamadım

ya bu bititin fiyatları ucuz geldi bana bititten btc alip paribuya aktarıp çeksek nasıl olur? xd
yani bir akıllı ben değilim de neden olmayacağını düşünüyorum bir sebep bulamadım
Sırf bunu denemek için almıştım bende dün xd. Düşük miktarlarda çalışmıyor-. $25 dolarlık almıştım ama transfer miktarını işin içine katmadığım için $26,72 ödeyim 0.00144 BTC satın almış oldum. Normalde miktarın 0.00184 BTC olması lazımdı. Pazartesi günü daha yüksek miktarla tekrar deniyicem bakalım.

Doma$no

3 Milyon doların mı var en sevdiğim extraloob üyesi kardeşim
PS: Buca'ya gel bir ara kahvemi iç:coffee:

Takımı
Galatasaray
Bititten alamadım ben, enpara garanti 2 kart denedim. Bulduğum kadarıyla kredi kartı ile coin alınan her yeri yasaklamış memleketimin bankaları. Bititte de sanırım yapı kredi kart çalışıyormuş sadece...

Takımı
Galatasaray
Ulan bir altcoin alıcaz çektiğimiz sıkıntıya bak fiyatı 3.30 dan 5 e çıkmış bugün hala coinmama'dan hesap onayı bekliyoruz.
ne kart var sende? enparayla hiçbir şey alınmıyor.
hangi coin bu arada?

ben 0.02$ iken music kazmıştım biraz, uzun süre öyle gitti, 0.05 olmuş şimdi. 6000 kadar vardı.

389dan da dogecoin almıştım 500tllik, 450 olmuş o da, 140tl kadar kâr ediyorum ondan da. Bunları satmalı mıyım beklemeli miyim sizce :think:

kripto için güzel bir dönem çok kar potansiyeli var ama çok engel var içim içimi yiyor :(

Yukarı Alt